פתיחת עסק מזון ורישוי משרד הבריאות - פורום רישוי עסקים ורישוי בניה

שאלה חדשה
  • דניאל

נשלח ע"ידניאל 17:23, 15 ביולי 2016

היי קוראים לי דניאל, אני רוצה לפתוח עסק למזון ביתי מהבית, ההורים שלי בעצם הם שמבשלים ואני רוצה לפתוח מעין קו חלוקה שבו אוכל לעשות משלוחי מזון ביתי קראתי קצת על פתיחת עסק מזון והבנתי שיש צורך בתהליך שהו קצת שונה ולא סטנדרטי כמו כל עסק רגיל ויש לי כמה שאלות: 1.האם אתם ממליצים לי להיעזר בחברה כלשהי חיצונית שתעזור לי? 2. יש חברה שנחשבת זולה\טובה ואתם מכירים ותוכלו להמליץ לי עליה? 3. הגעתי דרך גוגל לחברה, אשמח מאוד לקבל המלצות אם מישהו מכיר אותם ויכול להמליץ לטובה \ לרעה ?

השב
  • מנהל הפורום:יהודאי ציון - משרד עו"ד

יהודאי ציון - משרד עו"ד,מנהל הפורום

06:29, 17 ביולי 2016

שלום דניאל.
    1. רצוי וכדאי עד כמה שניתן להיעזר בבעלי מקצוע לפתיחת עסק כמו שאת מתכננת.
    2. פורום זה נועד למתן יעוץ משפטי כללי ואינו מיועד למתן חוות דעת בכלל, ובעניין חברות מסחריות בפרט.
    בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:יהודאי ציון - משרד עו"ד

מנהל הפורום: יהודאי ציון - משרד עו"ד

עו"ד פעיל החל משנת 2005, בעל משרד עצמאי החל משנה זו. עוסק רבות בדיני תכנון ובניה, לרבות ייצוג נאשמים
למידע נוסף

077-9971337 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בענייני רישוי עסקים ורישוי בניה. במקרים בהם הרשות המקומית הגישה או מתעתדת להגיש כתבי אישום נגד אזרח ו/או בעל בית עסק. במידה והוגש כתב אישום בגין עבירות בניה שונות כגון: בניה ללא היתר, בנייה בסטייה מהיתר, רישיון עסק, שימוש חורג מהיתר ובמקרים בהם ניתן קנס מינהלי, צו מניעה, צו הריסה או צו סגירה.

האמור באתר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה אשר נעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים באתר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד.