תביעה נגד בנק בגין גביית עמלות שלא כדין - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
  • רפי

נשלח ע"ירפי 11:13, 5 ביוני 2016

אשתי ואני גילינו גביית עמלות עליהם מעולם לא הסכמנו או חתמנו בשום מקום. בטווח של שנה וקצת, מדובר בלמעלה מ- 3000 ש"ח. היו ויכוחים עם פקידי הבנק והם כעת מוכנים להחזיר לנו שליש. האם לותר או להכנס בהם עד הסוף?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

עו"ד ונוטריון גולן גדליה,מנהל הפורום

11:28, 5 ביוני 2016

רפי שלום,
    ההחלטה נתונה בידך.
    אין באפשרותי לייעץ לך האם להגיש כתב תביעה או להימנע.
    ככל והבנק פעל בניגוד להרשאה וגבה כספים שלא כדין מחשבונך, הרי קמה לך עילת תביעה כנגד הבנק ואף ניתן לבחון הגשת תביעה ייצוגית.
    אשמח לעזור,
    עו"ד ונוטריון גולן גדליה, מנהל הפורום
    טל': 03-9440550

תגובה
  • 08:20, 3 באוקטובר 2016

הבנק גבה ממני עמלת החזקת תיק מניות 750 ברבעון כשסיכמנו על רבע מהסכום הנל.
    הם אומרים שההטבה הייתה לרבעון בלבד. אני לא ידעתי על כך.
    אחרי דין ודברים על 2 תשלומים כאלה, על אחד הבנק הסכים להשיב לי לפי העמלות שסגרנו בהתחלה ועל השני סירב.
    הם עדיין לא החזירו את הכסף וגם בתשלום הבא מופיע לי עכשיו שוב תשלום מוגזם למרות מהשסגרתי איתם.
    מהההליך להגשת תביעה? ומהאני צפוי לקבל מכך? משובר על הונאה של 1500 שקל מבנק אוצר החייל.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.