ביקור חברה המתגוררת באוקראינה - פורום אזרחות ישראלית והסדרת מעמד של זרים בישראל

 • לאון נשלח ע"ילאון 12:05, 19 ביולי 2016

  שלום. חברה שלי אזרחית אוקראינה. אנחנו מתכוונים להתחיל חיים משותפים בעוד כחצי שנה. הייתי רוצה שהיא תבקר בישראל בחודשים הקרובים וננסה לחיות ביחד פרק זמן שויזת התייר מאפשרת. לאחר מכן תחזור לאוקראינה. השאלה שלי -במקרה וביקורת הגבולות לא יאפשרו לה להיכנס בתור תיירת (זה קורה עם תיירות מאוקראינה), האם זה לא יפגע בתהליך העתידי מול משרד הפנים שאנחנו מתכננים להתחיל בעוד חצי שנה (ידועים בציבור).

  השב
 • מנהל הפורום:עורך דין עופר אקשטיין

  עו"ד עופר אקשטיין,מנהל הפורום

  16:21, 25 ביולי 2016

  שלום רב, כל עוד לא הגשת בקשה להסדרת מעמדה היא יכולה לבקר כתיירת בישראל, בכדי לצמצם את את האפשרות שלא יאשרו לה כניסה תמסור לה מכתב לפיו אתה מזמין אותה לביקור אצלך כחברה ולא כבת זוג. במכתב תציין שאתה מתחייב לכך שהיא תגור אצלך בלבד ושאתה ערב לכל הוצאותיה ושהיא תשוב לארצה בתום תקופת האשרה. כמו כן שהיא תבוא לארץ אם מספיק כסך לחופשה של מספר חודשים ובמידה ולא יאשרו לה כניסה זה לא יפגע בתהליך. משרדי מתמחה בעניין זה ואשמח לייצג אתכם בהליך הסדרת המעמד בארץ.

  תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עופר אקשטיין

מנהל הפורום: עורך דין עופר אקשטיין

יליד 1975 סיים בהצלחה לימודי המשפטים בשנת 2002 במכללת שערי משפט וקיבל רישיון עריכת דין ביוני 2003.
למידע נוסף

054-4528373 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בשאלות הנוגעות בטיפול בבקשות מכל סוג להסדרת מעמד של זרים בישראל, כגון: מה ניתן לעשות כנגד החלטות סירוב של משרד הפנים בבקשת להסדרת מעמד מכל סוג של זרים בישראל, האם ניתן לבטלם? לשנותם?  מה הוא ערר? מה עושים זוג או זר כנגד החלטה שדוחה את הערר? כיצד מבטלים החלטות של וועדות השגה? כיצד ניתן להוציא אזרחות ישראלית?

הפורום יתמקד בביאור ויעוץ ראשוני לאנשים שנתקלים במחסות וסבך הבירוקרטיה במשרד הפנים בהיבט הספציפי של הסדרת מעמד של זרים בישראל והוצאת אזרחות ישראלית.