עבירת מהירות בצומת רעננה כפר סבא - פורום מהירות מופרזת

שאלה חדשה
  • גיא תמיר

נשלח ע"יגיא תמיר 15:00, 6 במרץ 2016

ב30.08.14 חזרתי בשעה שלוש וחצי בבוקר מיציאה ומצלמה תפסה אותי נוסע 81 קמ״ש במקום שמותר 50 קמ״ש . הגבלת המהירות הזאת היא לא הגיונית בעליל ומכשילה! קיבלתי 10 נקודות וזימון למשפט כעבור שנה וחצי. חשוב לציין שהייתי נהג חדש באותה תקופה. האם אני צריך לחשוש משלילת הרישיון שלי ? האם אני צריך עורך דין ? תודה מראש

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גבי סעדון

עו"ד גבי סעדון,מנהל הפורום

21:33, 6 במרץ 2016

גיא שלום,
    בית משפט מחמיר יותר עם נהגים חדשים וככל הנראה צפויה לך שלילה, באשר לעורך דין תמיד עדיף להגיע עם עו"ד ולאחר יעוץ משפטי ואולם, תלוי כמה רישיון הנהיגה חשוב לנאשם והתשובה לכך היא אינדיבידואלית.
    אשמח לסייע גם בהמשך 0506271148
    בברכה,
    עו"ד גבי סעדון

תגובה
פורום נהיגה במהירות מופרזת הינו הכרחי לציבור הנהגים אשר נתפסו נוהגים במהירות מופרזת וזאת לאור האכיפה והענישה המחמירה של בתי המשפט לתעבורה ברחבי הארץ, מטרת הפורום לתת מענה ראשוני לנהגים אשר קיבלו דוח מהירות ואף לתת מענה לנהגים אשר עומדים בפני שימוע של קצין משטר .
עבירת המהירות מתחלק ל-3 דרגות, הראשונה דוח 250 ₪ ללא נק', ובמהירות יותר גבוה 750 ₪ 8 נקודות, וכאשר נוסעים בדרך עירונית מעל ל-30 קמ"ש ובדרך בין עירונית מעל 40 קמ"ש, מקבלים זימון לבית המשפט לתעבורה 10 נק', וזאת בנוסף לזימון לקצין משטרה אשר רשאי לפסול את רישיון הנהיגה במידית לתקופה של 30 יום.
בתי המשפט כיום מחמירים עם הנהגים בענישה שיכולה להגיע לפסילה של מספר חודשים ובמהירויות גבוהות מאוד למאסר מאחורי סורג ובריח.
ייצוג מקצועי ע"י עורך דין שמתמחה בדיני תעבורה יכול להביא לזיכוי בעבירות התעבורה ולהקלה משמעותית בענישה.