לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אנאל

גירושים בהריון - אני בארץ ובעלי בארה"ב

אני בהריון בחודש שישי אני מישראל ובעלי יהודי מארה"ב גרנו בארה"ב. אני מעוניינת להתגרש והוא מאיים לקחת את הילד הוא רוקן את החשבון המשותף מכסף חסם לי את הכרטיסי אשראי. הוא מעוניין להתגרש אני מתארת לעצמי שהוא כבר פתח תיק שם אבל אני כרגע בארץ ואני לא יודעת מה לעשות. רציתי לשאול יתכן שיקחו לי את הילד? לאיפה אני פונה כדי לפתוח תיק אם הוא מארה"ב איפה יתנהלו הדיונים? מה מגיע לי? הוא כעת בניו יורק תודה ממש על כל עזרה

item.Author מנהל הפורום דפנה זיס - משרד עו"ד

שלום אנאל, על בסיס מה שאת כותבת ניראה כי אם תשארי בישראל ותלדי בשעה טובה את הילד בישראל - הוא לא יוכל לקחת לך את הילד, לפחות לא על פני הדברים. יחד עם זאת, את שואלת שאלות מורכבות מבלי ליתן מספיק פרטים כגון - כמה זמן אתם נשואים, היכן התחתנתם, איזה ומה הרכוש שלכם וכיוצ"ב שאלות ועל כן אני לא יכולה לייעץ לך באופן מבוסס מה עלייך לעשות כרגע. בהחלט יתכן שעלייך להגיש מייד תביעת גירושין, מזונות, חלוקת רכוש וכיוצ"ב פה בישראל. אני ממליצה לך לפנות בהקדם האפשרי לייעוץ אצל עו"ד המתמחה בדיני המשפחה של ישראל כמו גם בדיני המשפחה של ארה"ב (גם לא ציינת באיזו מדינה בארה"ב הוא מתגורר כרגע) כדי לקבל תשומות מבוססות ויעוץ אסטרטגי למצבך. בברכה, דפנה זיס, עו"ד, מנהלת הפורום

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום דיני ארה"ב - מעמד אישי