פציעה בצהרון - פורום תאונות תלמידים

 • מירב נשלח ע"ימירב 11:52, 7 במאי 2012

  שלום אחותי מנהלת צהרון פרטי בבית שלה (בית פרטי). בצהרון יש למעלה מ-20 תלמידים בגילאים 6-13. אחד הילדים שכנראה היה משועמם עלה על כיסא וניסה להתלות על הנברשת שיש בסלון של הבית. הוא נפל וקיבל מכה בכתף ושבר את הנברשת כי היא נמשכה למטה ונפלה על הרצפה ונשברה. האימא של הילד כועסת על אחותי שהיא לא הייתה אחראית עליו והיא מסרבת לשלם על הנברשת אבל גם דורשת שאחותי תשלם לה על הפציעה של הילד וגם על עגמת נפש ואם לא היא תדאג שכל ההורים יעזבו את הצהרון. מה אחותי אמורה לעשות, איך החוק לטובתה של אחותי?

  השב
 • עו"ד יואב בלומוביץ

  09:38, 10 במאי 2012

  לאחותך אחריות לדאוג לשלומם ובטחונם של הילדים אשר בחזקתה ובמסגרת עבודתה. יחד עם זאת, כל מקרה נבחן לפי הנסיבות הספציפיות לרבות התנהגות הילדים והעובדים בזמן האירוע.
  אין פרטים לגבי חומרת פגיעתו של הילד ואיני יכול לייעץ בנוגע לאיומי עזיבת הגן. מפאת חוסר מקום בפורום- אציע כי אחותך תיצור עימי קשר טלפוני להסבר מפרוט יותר.
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מאור אביטל

מנהל הפורום: עו"ד מאור אביטל

עוסק בדיני הנזיקין לרבות תחום רשלנות מוסדות חינוך ומועצות מקומיות, ביטוח לאומי, ורשלנות רפואית. ב
למידע נוסף

072-3100384 חיוג
הודעה

פורום זה יעסוק בפגיעות ותאונות של תלמידים בין כותלי בית הספר ומחוצה לו וינסה לתת מענה לשאלות הורים ותלמידים בנוגע לזכויות תלמידים אשר נפגעו בתאונות, הן מול חברות הביטוח השונות והן במקרים אחרים, בגין רשלנות מוסדות החינוך ובעלי התפקידים בהם.