פתיחת הליך גיור לאזרחית זרה - פורום משרד הפנים

שאלה חדשה
  • משה

נשלח ע"ימשה 00:01, 15 באוקטובר 2015

אהלן!! שאלה בנושא מילוי טופס "בקשה לפתיחת הליך גיור בישראל" באחד השאלות שנשאלו היה אם היא(הבחורה שרוצה לעבור תהליך גיור) הייתה בארץ בעבר? עכשיו מאחר שהיא כן הייתה בארץ בעבר לפני מספר חודשים אבד לה הדרכון באוקראינה והוציאה דרכון חדש מה שנתן לה גם מספר חדש והיא נכנסה לארץ לפני כשבוע עם אותו דרכון חדש וקיבלה ויזה לשלושה חודשים עכשיו השאלה שלי היא כזאת האם היא צריכה לרשום שהיא הייתה בארץ או לא? פשוט היא חוששת כי היא לא יודעת מה נכון לה לעשות בפעם הקודמת שהייתה בארץ היה לה תיק במשרד הפנים אם בן זוג ישראלי וכל זה לא לטובתה לפי איך שהבנתי. יש לה המלצות מהקהילה היהודית שהתחילה את התהליך שם ויש לה רצון אז לעבור תהליך גיור איך תוכלו לעזור לי בנושא.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד דור פנק

עו״ד דור פנק,מנהל הפורום

14:34, 22 באוקטובר 2015

אזרח זר ( תייר) אינו יכול להתגייר בישראל גיור מוכר..

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

מנהל הפורום: עו"ד יהושע פקס

חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009, מוסמך תואר שני במשפטים (LLM) אוניברסיטת חיפה. עורך דין יהושע
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בענייני "משרד הפנים – רשות ההגירה והאוכלוסין" – נעניק מענה בנוגע לאשרות כניסה לישראל, אזרחות ישראלית, אשרת עולה, אשרה לעובד זר, אשרה לבני זוג זרים, אשרת עבודה למומחה זר, קנסות מנהליים וכתבי אישום כנגד מעסיקי עובדים זרים, תביעות אבהות על פי דרישת משרד הפנים לרבות הליכי הסדרת מעמד של ילודים בהליכי פונדקאות בחו"ל. נתקלתם בבעיה מול פקיד משרד הפנים – אני כאן לרשותכם על מנת לפתור את סבך הבירוקרטיה.