למה הערת כונס עדיין קיימת? - פורום פשיטות רגל

• יוסי נשלח ע"ייוסי 21:52, 7 במאי 2016

שלום רציתי לשאול בבקשה למה יש עדיין הערת כונס למרות שהתיק נסגר?הייתי בהליך פשיטת רגל כשנתיים וחצי ובגלל חוב פיגורים של 6000 שח אז ביטלו לי את הליך פשיטת רגל מסיבה של שימוש בהליך פשיטת רגל לרעה.אני כמובן לא הסכמתי עם כך והתכתבתי מספר פעמים עם בית המשפט אך זה לא עזר,כיום חזרתי להסדר הישן של איחוד תיקים ומשלם 200 שח כל חודש.אני זקוק לכסף שנמצא בקרן השתלמות במיטב דש כדיי לטפל בשיניים בדחיפות אבל נאמר לי שיש עדיין הערת כונס ואני רשום גם באתר של הכונס כפושט רגל מה עליי לעשות?האם בגלל שהשופט כתב ניצול לרעה אז התיק לא סגור?מה לעשות אשמח ליעוץ דחוף תודה יוסי

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד דוד הוד

דוד הוד עו"ד,מנהל הפורום

19:19, 8 במאי 2016

שלום לך.
    ראשית גש למשרדי הכונס ותבקש שם להסיר הערת כונס.
    שנית, תגיש בקשה בתיק האיחוד שלך שהנך זקוק לכספי קרן ההשלמות וזאת לצרכים רפואיים דחופים.
    אגב, על פניו בחלוף שנה, הינך רשאי להגיש בקשה חוזרת לפש"ר.
    בהצלחה,
    דוד הוד עו"ד

תגובה
  • יוסי

23:06, 8 במאי 2016

תודה..

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.