לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
edi

תשלומים גבוהים מידי בהוצאה לפועל

שלום אני בן 41 רווק ללא ילדים גר בביתה של אימי בת 77 ועובד כשומר מזה 15 שנים בשכר מינימום לשעה ובחודש אני מרוויח נטו בין 5000-5500 שקל , יש לי רכב סובארו שנת 95 שאני צריך לנסוע איתו לעבודה ,אמי מקבלת קצבת זקנה שאירים והשלמת הכנסה בסך כולל של 2900 שקל , יש לה משכנתא בסך 2350 שקל מידי חודש אני משלם לה כ 1160 שקל בחודש דמי שכירות ובנוסף משלמת חשבון מים גז וחשמל , אני שילמתי באיחוד תיקים 500 שקל שנתיים ואני שילמתי 700 שקל שנתיים בפשיטת רגל , סך החובות שנבדקו ואושרו על ידי המנהל המיוחד הם בסך 290,000 שקל ולפני זה היה חוב מוצהר 403,000 שקל , המנהל המיוחד הגיש חוות דעת ותוכנית פרעון ולפיה עלי לשלם סך של 3500 שקל לחודש ב36 תשלומים כלומר להוסיף 128000 שקל לקופה , אני יוצגתי על ידי הסיוע המשפטי שלצערי אותו עורך דין לא ממש ניסה לבוא לקראתי ולהקטין את התשלומים ואפילו לא חשב להגיש התנגדות לתוכנית אלא אני עשיתי זאת על דעת עצמי והגשתי מסמכים כולל מסמכים המעידים על בעיות בכבד בלב ופריצת דיסק ועוד , היה דיון והוכרזתי פושט רגל השופטת הציעה שאשלם סך של 2000 שקל מידי חודש למשך 54 תשלומים ובסוף הורידה את זה ל 1750 שקל ל 54 תשלומים כלומר אוסיף עוד 93000 שקל לקופה וזאת בנוסך ל 14000 שקל אשר מצויים כבר בקופה , כלומר אשלם פרעון חוב סך 38% מסך החוב שהמנהל אישר , לא היתה לי ברירה והסכמתי כי העורך דין שלי לצערי לא ניסה אפילו לדבר עם המנהל המיוחד והכונס אלא רק ניסה להסביר לי עד כמה כדאי שאסכים להצעה , נראה לי כי התשלום שהושת עלי גבוה מידי , האם גם את חושבת כך ? יש לי בעיה לעמוד בתשלומים כאלו מידי חודש מה אפשר לעשות ? תודה לך מראש .

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום פשיטות רגל