נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

א.א. חקירות ושירותים משפטיים

א.א. חקירות ושירותים משפטיים
דרך העצמאות 9, חיפה
דרך העצמאות 9, חיפה
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

א.א. חקירות ושירותים משפטיים מבצעת את כל סוגי החקירות ומספקת שירותי עזר משפטיים למגזר הציבורי, העסקי והפרטי.
 

החברה הינה בין הגופים הבודדים, פרט לרשות הדואר, שקיבלו אישור רשמי מטעם משרד התקשרות לעסוק בהפצת דברי דואר, כולל מסירות אישיות של כתבי בית-דין. אין צורך להסביר את היתרון בעבודה מול גוף בעל היתר כגון זה, לרבות עבודה על פי תקני ISO.

א.א. חקירות ושירותים משפטיים הוקמה בשנת 1993 על ידי אסף פוגל , יוצא המשטרה הצבאית ובעל ניסיון וידע רבים בתחום. אסף פוגל הינו משפטן, בוגר הפקולטה למשפטים במכללת נתניה, חוקר פרטי בעל רישיון למשרד חקירות פרטי, בוגר החוג למנהל ושיווק באוניברסיטת חיפה. בעבר לקח חלק בפרויקט מחשוב בתי המשפט בארץ.

כיום מונה החברה כ-35 עובדים מקצועיים, חלקם קבועים וחלקם מועסקים למשימות ייעודיות ספציפיות. לחברה משרדים הממוקמים בחיפה וכן מערך שירות בפריסה ארצית.

חברת א.א. חקירות ושירותים משפטיים שמה דגש רב על מקצועיות, מיומנות ויעילות בעבודה. אופי העיסוק מחייב עבודה תחת לחץ ולוח זמנים צפוף תוך נתינת שירות מיידי ללקוחות רבים, בעת ובעונה אחת. החברה מקפידה במיוחד על סודיות הממצאים ועל דיסקרטיות מלאה, כמתחייב מתחום עיסוקה.

חברת א.א. חקירות ושירותים משפטיים משמשת ספק מורשה של מוסדות רבים ממגזרים שונים:
 
•   גופים ממשלתיים
•   בנקים
•   רשויות מקומיות
•   גופים ומוסדות
•   חברות ביטוח
•   חברות ציבוריות ופרטיות
•   מאות משרדי עורכי דין מהמובילים בארץ

מערכת הקשרים הענפה שטיפחה עם השנים א.א. חקירות ושירותים משפטיים עם המוסדות השונים, כמו גם התמחותה בתחומי הפעילות השונים בשילוב עם ניסיונה הרב, מעמידים את החברה בשורה הראשונה גם בתחום שירותי העזר המשפטיים.