נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

כ.ר.ז שרותי הנדסה ובדיקות מבנים

כ.ר.ז שרותי הנדסה ובדיקות מבנים
פריימן יעקב 20 ראשון לציון
פריימן יעקב 20 ראשון לציון
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

 חברת כ.ר.ז שירותי הנדסה וביקורת מבנים מספקת שירותים מקצועיים ואמינים בתחום בדיקות וביקורת של מבנים ותשתיות. החברה מצוידת במכשור המתקדם ביותר בתחום, שמאפשר לה לבצע בחינה מעמיקה של המבנה מבלי לפגוע בו. צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע מובילים ומנוסים, בעלי ידע עשיר ביותר בתחום הבנייה. מעבר לזאת, החברה שוקדת כל העת על פיתוח פתרונות יצירתיים, שנותנים מענה מדויק לצרכים ולרצונות של לקוחותיה. 

 

עבור חברת כ.ר.ז שירותי הנדסה, שמירה על החיים הוא ערך עליון, ולכן היא מוצאת פתרונות שמאפשרים לה לזהות כשלים שעלולים להוביל לאסונות בנפש וברכוש מבעוד מועד. בכדי לבצע בחינה מקצועית ונכונה של המבנה, החברה עושה שימוש במכשור אלקטרוני וממוחשב מתקדם במיוחד, המאפשר מדידה וזיהוי של ממצאים בעיתיים, שלא נראים לעין. הציוד האופטי של החברה מאפשר גישה למקומות נסתרים מהעין, ובחינה קפדנית של תשתיות המבנה. כל האמצעים הללו נותנים לנו את היכולת להתריע מבעוד מועד על כשלים קונסטרוקטיביים, שעלולים לגרום לאסונות עתידיים. 

 

החברה מספקת שירות איכותי, אמין ומקצועי ועובדת בתקן ISO 17025, כאשר מטרתה היא לתת שירות מקצועי ומתקדם ללקוח, תוך שיפור מתמיד הן במכשור והן בתהליכי העבודה.