נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

משרד חקירות אווידנס

משרד חקירות אווידנס
גרניט 5 פתח תקווה
גרניט 5 פתח תקווה
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

אוידנס הוא משרד חקירות המסייע ללקוחותיו להשיג ראיות חותכות ולהגיע לחקר האמת הן ברמה האישית והן ברמה העסקית / המסחרית. בין היתר, עוסק אוידנס בחקירות תובע, ואי לכך מעניק את שירותיו לעורכי דין וללקוחותיהם בתיקים של תביעות נזיקין. עבודת המשרד מאפשרת ללקוח, המבקש לתבוע, להשיג את הראיות הדרושות, לצורך הגשת תביעת נזיקין מגובשת, יסודית ואמינה. באותה נשימה יכול המשרד לשרת גם הצד הנתבע, ולאפשר לו למצוא את הסדקים השונים בתביעה שקיבל, במטרה לשלול אותה.

 

 

במשרד החקירות אוידנס עומדים לרשות הלקוחות חוקרים מוסמכים על-פי חוק ובעלי רישיון מטעם משרד המשפטים, אשר עוסקים בתחום שנים רבות. במסגרת עבודתם באוידנס, הם התמחו באופן מיוחד בכל הנוגע לחקירות תובע – תחום אשר נחשב עדיין לחדשני. הטיפול של החוקרים בתיקים מעולם הנזיקין כולל: בירור מלא של נסיבות המקרה, השגת כל הראיות והעדויות הדרושות, צילום ותיעוד, איתור הגורמים המעורבים במקרה באופן כזה או אחר ולבסוף הכנת דוח מפורט, המכיל את כל הדרוש לשם הגשת התביעה.

 

באוידנס מאמינים כי בעזרת חקירת תובע, ניתן להגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה של תביעת נזיקין. צרו קשר עם המשרד לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית.