נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

גסטפרוינד - מרקו, שמאות מקרקעין וחקלאות

גסטפרוינד - מרקו, שמאות מקרקעין וחקלאות
רח' שיבת ציון 21 חיפה
רח' שיבת ציון 21 חיפה
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

משרד גסטפרוינד - מרקו, שמאות מקרקעין וכלכלה עוסק בשמאות מקרקעין ובניתוח כלכלי של פרויקטים בנדל"ן.

המשרד מתמחה בכתיבת חוות דעת לבתי המשפט, במגוון נושאים שמאיים, לרבות: שווי שוק, שווי זכויות בנייה שנגזלו, בדיקת התאמות בין הבנוי בפועל לבין הבנוי עפ"י היתר בניה, שווי פלישות לקרקע, הפקעות, ירידת ערך, מחלוקות בין שותפים, סכסוכי שכנים וכו'. בית המשפט מקבל את חוות הדעת של המשרד, כחוות דעת של עד מומחה ובעת הצורך מופיעים גם לעדות בבית המשפט.  מלבד נושאים שמאיים, המשרד כותב ומגיש לבתי המשפט חוות דעת בסוגיות במקרקעין, בהן נדרשת מומחיות מיוחדת.

השותפים במשרד:

אסף גסטפרוינד הינו עורך דין, בוגר הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה, ושמאי מוסמך מטעם הטכניון, חבר בלשכת שמאי המקרקעין. גסטפרוינד הינו בעל וותק של מעל 10 שנים בהופעות בבתי המשפט, והופיע במאות דיונים בבתי המשפט השונים, בכל רחבי הארץ. הוא תורם מנסיונו העשיר, באופן אישי, בכל תיק שבו נדרשת חוות דעת מומחה לבית המשפט. גסטפרוינד חבר בוועדת ערר לפי חוק מס רכוש וקרן פיצויים במחוז תל אביב (מינוי מטעם שר המשפטים וראש הממשלה). כמו כן, הוא חבר בוועדה מיוחדת לפי פקודת האריסים במחוז חיפה (מינוי מטעם שרת המשפטים). כמו כן, הוא מרצה בקורס מבוא לנדל"ן באוניברסיטת חיפה ובטכניון ושימש במשך שנים רבות כעמית הוראה בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה.

גסטפרוינד ממונה דרך קבע כשמאי מומחה מטעם בתי משפט וכשמאי בורר מטעם ועדות ערר מחוזיות והוא נכלל ברשימת השמאים של בתי המשפט במחוז חיפה והצפון. ניתן לפנות למר גסטפרוינד גם לצורך עריכת בוררויות בענף הנדל"ן בסכסוכי שכנים, קבלנים ובעלי קרקע.

מורן מרקו הוא כלכלן, בוגר החוג לכלכלה ולניהול מטעם המכללה האקדמית עמק יזרעאל ושמאי מקרקעין מוסמך מטעם הטכניון. כמו כן, יש לו הסמכה כמגשר. שימש כרכז מכר בכיר ברשות מקרקעי ישראל במסגרת רשות הפיתוח בחיפה. מרקו עוסק בהערכה ובהכנת שומות מקרקעין לצרכים שונים. יש לו ידע וניסיון עשירים בניתוח כדאיות של פרויקטים גדולים.

 

 תחומי עיסוק מרכזיים:

·         שומות שווי שוק.

·         חוות דעת לבתי המשפט והופעות בבתי המשפט כעדים מומחים.

·         חוות דעת למס שבח.

·         בחינת כדאיות כלכלית לביצוע תמ"א 38.

·         הכנת דו"ח כדאיות כלכלית ליזם.

·         התנגדויות לשומות היטל השבחה.

·         התנגדויות לשומות רשות מקרקעי ישראל.

·         הפקעות ותביעות בגין ירידת ערך במקרקעין.

·         דיירות מוגנת.

 

גישור, בוררות ופתרון סכסוכים בין קבלנים, שכנים ובעלים משותפים בקרקע

היכנסו לאתר למידע נוסף - www.gm-app.co.il