נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

המרכז הישראלי לתמלול והקלטה

המרכז הישראלי לתמלול והקלטה
דרך עכו 140, קרית ביאליק
דרך עכו 140, קרית ביאליק
envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

המרכז הישראלי לתמלול והקלטה, בראשותה של ליאת בן שי, הוא מהבולטים בתחום בישראל.

המרכז מספק שירותים מקצועיים הנעשים באמצעות שילוב של ציוד חדיש, אנשי סאונד מהשורה הראשונה וצוות מתמללים מיומן, החברה מעניקה גם שירותי תרגום ותמלול מערבית ומאנגלית.

במהלך השנים הוא שירת נאמנה אלפי לקוחות וביצע עבורם עשרות אלפי תמלולים, בדרגות האיכות והדיוק הגבוהות ביותר שיש.

 

התמחות מרכזית של המרכז הישראלי לתמלול והקלטה היא מתן שירותים מקצועיים לעורכי דין, לרבות תמלול הקלטות למטרת הגשה שלהן לבתי המשפט, הקלטה ותמלול של בוררויות או דיונים בבתי המשפט ועוד. ההקפדה בכל המקרים היא על שיקוף מלא של רוח השיחה, מעבר לתוכנה המילולי, תוך הנחה שכל שגיאה קטנה – אפילו ברמת פסיק או נקודה – עלולה לשנות את משמעות המשפט ותוצאותיו לחלוטין. דגש אחר הוא על רישום מדויק של המשתתפים בדיון, כך שניתן יהיה לדעת בדיוק מי היה נוכח בכל רגע נתון, וכמובן שגם למי ניתן לייחס כל משפט או הערה.

 

החברה עוסקת בתמלול של ישיבות דירקטוריון וישיבות רבות משתתפים אחרות, הרצאות וכנסים, ראיונות, מפגשים טיפוליים, הקלטות סתר ועוד. עם כניסתן לתוקף של תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, הוא החל לבצע תמלול והקלטה עבור רשויות מקומיות בכל רחבי הארץ, במטרה לספק להן פרוטוקולים מונגשים.

 

החברה פיתחה במהלך שנות פעילותו טכניקות עבודה ייחודיות, המביאות להקלטות באיכות ללא דופי ולתמלולים מדויקים, קפדניים ואיכותיים.

יתרון משמעותי אחר של החברה הוא הבקיאות של אנשיה בנגזרות השונות של התחום, לרבות ההחלטות של האקדמיה ללשון העברית, פסקי דין, חוקים ותקדימים רלוונטיים. צוות החברה עובר הדרכות בנושאים חשובים אלו ואחרים במסגרת ההכשרה שלו בחברה. מנכ"לית החברה, ליאת בן שי, מאשרת הלכה למעשה כל תמלול הנעשה בה.

 

השירותים של המרכז הישראלי לתמלול והקלטה מוצעים במחירים שווים לכל כיס ובזמינות גבוהה, כולל של 24/7 במידת הצורך.

החברה עושה את כל המאמצים על מנת להקל על לקוחותיה ככל שניתן, ולראיה – אתר האינטרנט שלה כולל ממשק פשוט, דרכו יכולים הלקוחות לחברה קבצי קול (אפילו קבצים "כבדים" במיוחד).

מאמרים מקצועיים