נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

מוריה לאונוב- כלכלה ושמאות מקרקעין

מוריה לאונוב- כלכלה ושמאות מקרקעין
הנגיד 5 , ראשון לציון
הנגיד 5 , ראשון לציון
envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

עסקאות בתחום הנדל"ן הן ככל הנראה החשובות, המורכבות והמשמעותיות ביותר שתבצעו בחייכם. לכן אתם זקוקים לסיוע מקצועי הניתן תוך היכרות מלאה עם עולם הנדל"ן, וחשוב אבל חשוב לא פחות – הזירה הכלכלית בתוכה פועלים.

 

מוריה לאונוב מספקת באופן ייחודי את השילוב שבין כלכלה, שמאות מקרקעין ומשפטים, כך שתוכלו לקבל דרך משרדה שירות מקצועי ומקיף במיוחד.

 

ידע אקדמי עצום

מוריה לאונוב מחזיקה בכל ההכשרה והידע הנדרשים לצורך עיסוק בכל אחת מהחזיתות האלה. היא שמאית מקרקעין מוסמכת, שעבדה במהלך השנים במשרדי השמאות הגדולים והבולטים בישראל. היא טיפלה בלקוחות בסדרי גודל משתנים, החל מרוכשי דירה ועד ללקוחות בסדר גודל עצום, ועסקה בכל הנגזרות של התחום: החל מהערכות ואומדן שווי ועד לליווי בנקאי.

 

בנוסף לכך, מוריה לאונוב היא בוגרת תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים (B.A) באוניברסיטת אריאל בהצטיינות, ובוגרת תואר שני במשפטים (M.A) באוניברסיטת בר אילן.

 

כל השירותים תחת קורת גג אחת

משרדה של מוריה לאונוב פועל מתוך תחושת שליחות מלאה, המכירה בחשיבות הסיוע של שמאי המקרקעין ובאחריות שהוא מקבל על עצמו - לסייע לכם לבצע את העסקה הגדולה של חייכם. היא עוסקת בכל הנושאים המרכיבים את התחום, ובכלל זה ביצוע בדיקות נכסים טרם הרכישה, היטלי השבחה, פרויקטים של התחדשות עירונית, קבוצות רכישה ועוד.  

 

המשרד מייצג נאמנה לקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי כאחד. בכל אחד מהמקרים, צוות המשרד יעשה הכול על מנת להעניק לכם ליווי אישי, להיות שם עבורכם בכל רגע נתון ולפעול כשלנגד עיניו אך ורק טובתכם האישית.