נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

דניאלה רגב - אזרחות פולנית

דניאלה רגב - אזרחות פולנית
הלל יפה 14, חדרה
הלל יפה 14, חדרה
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

משרדה של דניאלה רגב, הדרך לדרכון – אזרחות פולנית, עוסק בעזרה ובליווי בתהליך הוצאת האזרחות הפולנית, הכולל חיפוש מסמכים רלבנטיים בארכיונים, אשרור ותרגום המסמכים ואישור נוטריוני לנכונות התרגום בשפה הפולנית. הטיפול בתיקים מתבצע ישירות בפולין ולא באמצעות השגרירות.

משרדה של דניאלה ממוקם בחדרה ברחוב הלל יפה 14, מול בית המשפט וליד התחנה המרכזית אגד.

חשוב לדעת, הפונים למשרדה של דניאלה והמבקשים את שירותה, מקבלים את הערכתה המוקדמת לגבי סיכוים לעבור את התהליך בהצלחה. המטרה הסופית היא בהצלחת התהליך. כלומר, בקבלת אזרחות, ולפיכך דניאלה מקבלת תיקים בעלי סיכוי רב בהצלחת התהליך. באותה הבקשה, לווידוא האזרחות, חייב הפונה להוכיח שנולד להורה פולני ולצורך זה עליו להציג עותק של תעודת לידה פולנית או אחרת.

הדרך לדרכון – אזרחות פולנית הוקם באוקטובר 2003, ע"י דניאלה רגב. דניאלה  אקדמאית בהשכלתה ובוגרת לימודי מחשבים ומינהל. מדובר באחד מהמשרדים הוותיקים בתחום, נכון להיום.

הטיפול בלקוחות המשרד הוא אישי – כל הליווי התהליך הוא של דניאלה רגב בלבד. כל העובדות הנדרשות לענין, מצויות בידה בלבד – ולא אצל עובדי המשרד.

לקבלת פרטים נוספים אודות התהליך ולקריאה ולקבלת תשובות עבור שאלות נוספות, הינכם מוזמנים לגלוש לאתר הבית של דניאלה או להשאיר את פרטיכם באתר זה.