נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

יוסי דמתי

יוסי דמתי
פלאוט 10 רחובות
פלאוט 10 רחובות
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

יוסי דמתי, עוסק שנים רבות בתחום הגרפולוגיה המשפטית. הוא גרפולוג משפטי, מנהל מכון "כישורים", בו הוא מכשיר את דור העתיד בתחום התמחותו, ויו''ר האגודה הישראלית לגרפולוגיה יישומית.

 

על יוסי דמתי

יוסי דמתי גילה את עולם הגרפולוגיה בשלהי שנות ה- 60, בזמן שירותו הצבאי, בזמן שהתגלגל אל ידיו הספר האדם וכתב ידו שנכתב על ידי מר ישראל אודם, מחלוצי הגרפולוגיה בישראל. תחום זה ריתק אותו, והוא החליט ללמוד אותו לעומקו ולהפוך אותו לקריירה. כאיש חינוך, בוגר אוניברסיטת תל אביב והמכללה האקדמית קיי, החליט להקים מרכז שיאפשר לכל המעוניין ללמוד גרפולוגיה.

 

מכון כישורים

מכון כישורים, ששוכן בפארק המדע של נס ציונה הוקם בשנת 2003. המקום מספק שירותי אבחון וייעוץ גרפולוגי. כיום מלבד שירותים אלו, הוא מציע קשת רחבה של קורסים, סדנאות העשרה, שירותי גרפולוגיה משפטית, אבחונים ברמות שונות ועוד. שירותים אלו ניתנים על ידי צוות מקצועי עתיר ידע וניסיון, אשר מכיר את תחום הגרפולוגיה על בוריו. בין סגל המרצים, הגרפולוגית נורית בר-לב, הגרפולוגית טינה אברהם והגרפולוג כפיר יזרעאלי.

 

הספר פצצת עומק

יוסי דמתי הוציא לאור ספר פרי עט שנקרא "פצצת עומק". בספר הדמות המרכזית בעלילה, שנקראת יעל, מתארת כיצד משתנה כתב ידה בהיותה חולה חשוכת מרפא, מבלי לדעת כלל את משמעותה של הגרפולוגיה המשקפת את מצבה הבריאותי, רגשי, חברתי וחשיבתי של האדם.

מעוניינים בייעוץ גרפולוגי? פנו עוד היום למכון כישורים וליוסי דמתי לתיאום פגישה.