עורך דין עופר אקשטיין

14
שנות נסיון

אנגלית, עברית, רוסית

אופנהיימר 7, רחובות

עו"ד עופר אקשטיין, בוגר תואר ראשון במשפטים משנת 2002, בעל משרד עצמאי המתמחה במספר תחומים משפטיים: התחום המרכזי בו מטפל המשרד הוא נושא מעמד אישי וייצוג מול משרד הפנים בנושאים כמו - אזרחות, הגירה, שבות, עליה, גיור ועוד. תחומים נוספים בהם מתמחה המשרד: דיני עבודה ודיני משפחה.

התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

לעו"ד עופר אקשטיין תואר במשפטים (LL.B) משנת 2002, והוא חבר בלשכת עורכי הדין מאז 2003. ברשותו משרד פרטי ברחובות העוסק בתחום האזרחי בדגש על הסדרת אזרחות ישראלית ומעמד לזרים בישראל. וכן, מתמחה בדיני עבודה.

חדשות המשרד

  • 3 חודשי עבודות שירות בגין עבירות שקשורות בשהייה בלתי חוקית בישראל

    10.05.2015


    בית משפט השלום בכפ"ס הרשיע אדם לאחר שהודה בכתב אישום מתוקן בביצוע עבירה של ניסיון הסעת שוהים בלתי חוקיים בישראל ובביצוע עבירה מוגמרת שבוצעה כעשרה חודשים קודם לכן של הסעת שני תושבי האזור נטולי אישורי כניסה לישראל. 

    ב"כ המדינה וב"כ הנאשם עו"ד עופר אקשטיין הגיעו להסכמה בשלב הטיעונים לעונש, לפיה ייגזר על הנאשם עונש מאסר שירוצה בעבודות שירות בהיקף של בין שלושה לשישה חודשים. 

    בית המשפט קבע בפסק הדין, כי לנאשם אין הרשעות קודמות ואין לו מערכות תמיכה בישראל, והעבירות בוצעו מתוך מודעות חלקית בלבד. ביהמ"ש גזר על הנאשם עונש מאסר של 3 חודשים בדרך של עבודות שירות, מאסר על תנאי קנס ופסילת רישיון נהיגה לתקופה של 8 חודשים על תנאי לשלוש שנים.