עורך דין עופר אקשטיין

14
שנות נסיון

אנגלית, עברית

אופנהיימר 7, רחובות

עו"ד עופר אקשטיין, בוגר תואר ראשון במשפטים משנת 2002, בעל משרד עצמאי המתמחה במספר תחומים משפטיים: התחום המרכזי בו מטפל המשרד הוא נושא מעמד אישי וייצוג מול משרד הפנים בנושאים כמו - אזרחות, הגירה, שבות, עליה, גיור ועוד. תחומים נוספים בהם מתמחה המשרד: משפט פלילי, דיני עבודה ודיני משפחה.

התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

לעו"ד עופר אקשטיין תואר במשפטים (LL.B) משנת 2002, והוא חבר בלשכת עורכי הדין מאז 2003. ברשותו משרד פרטי בפתח-תקווה עם צוות עורכי דין העוסק הן בתחום האזרחי והן בתחום הפלילי, בדגש על הסדרת אזרחות ישראלית ומעמד לזרים בישראל.

תחומי הטיפול של המשרד כוללים מגוון היבטים משפטיים, לרבות:

משפט מנהלי וחוקתי - ייצוג משפטי מול משרד הפנים בנושאי אזרחות, שבות, עלייה, גיור ומעמד, הסדרת אזרחות ישראלית לנשואים, הסדרת מעמד קבע לידועים בציבור, לאלמנות של אזרחי ישראל, לבני זוג זרים שהתגרשו מאזרחים ישראל, הסדרת מעמד מטעמים הומניטריים, אשרות עבודה לעובדים סיעודיים זרים וכן קבלת מעמד לפי נוהל הורה קשיש. כמו כן מייצג המשרד את לקוחותיו בפני בג"ץ, בתי משפט מנהליים ורשויות המדינה בכל הנוגע לאזרחות, מעמד וזכויות אדם.

משפט פלילי – ייצוג בהליכים פליליים וליווי משפטי לאורך כל הדרך, ביטול כתב אישום, ביטוח ומחיקת רישום פלילי, סגירת תיקים טרם הגשת כתב אישום, בקשות חנינה, שחרור ממעצר, עבירות מנהליות, ביטול קנסות, מנהליות למעסיקי עובדים זרים וייצוג מעסיקים בכתבי אישום בגין העסקת זרים לא חוקיים.

דיני עבודה – אפליה, פיטורין שלא כדין, פיצויי פיטורין, התפטרות שדינה פיטורין, שעות נוספות, תשלום פנסיה, זכויות עובדים זרים, ייצוג עובדים בהליכי שימוע, ייצוג מעסיקים על העסקת זרים, ייצוג רופאים במקרים בהם הוחלט על התליית/שלילת רשיונם לצמיתות, ערעורים למחוזי ועתירות מנהליות בענייני עבודה ופיטורין שלא כדין.

דיני משפחה -  ייצוג וטיפול בענייני משפחה, גירושין, התרת נישואין ואימוץ ילדים. 

אלפונים נוספים: 072-3103833, 054-4528373

חדשות המשרד

  • 3 חודשי עבודות שירות בגין עבירות שקשורות בשהייה בלתי חוקית בישראל

    10.05.2015


    בית משפט השלום בכפ"ס הרשיע אדם לאחר שהודה בכתב אישום מתוקן בביצוע עבירה של ניסיון הסעת שוהים בלתי חוקיים בישראל ובביצוע עבירה מוגמרת שבוצעה כעשרה חודשים קודם לכן של הסעת שני תושבי האזור נטולי אישורי כניסה לישראל. 

    ב"כ המדינה וב"כ הנאשם עו"ד עופר אקשטיין הגיעו להסכמה בשלב הטיעונים לעונש, לפיה ייגזר על הנאשם עונש מאסר שירוצה בעבודות שירות בהיקף של בין שלושה לשישה חודשים. 

    בית המשפט קבע בפסק הדין, כי לנאשם אין הרשעות קודמות ואין לו מערכות תמיכה בישראל, והעבירות בוצעו מתוך מודעות חלקית בלבד. ביהמ"ש גזר על הנאשם עונש מאסר של 3 חודשים בדרך של עבודות שירות, מאסר על תנאי קנס ופסילת רישיון נהיגה לתקופה של 8 חודשים על תנאי לשלוש שנים.