עורך דין עופר אקשטיין

15
שנות נסיון

אנגלית, עברית, רוסית

אופנהיימר 7, רחובות

עו"ד עופר אקשטיין, בוגר תואר ראשון במשפטים משנת 2002 בעל משרד עצמאי המתמחה בדיני הגירה ואזרחות, הסדרת מעמד לזרים ולעולים חדשים במשרד הפנים, ייצוג בעתירות מנהליות ובג"ץ וכן בתביעות נזיקין נגד המדינה, דיני עבודה, ייצוג עובדים ומעסיקים בכל הערכאות ,דיני משפחה - גירושין אימוץ ואבהות. ליטיגציה אזרחית ומסחרית.

התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

לעו"ד עופר אקשטיין תואר במשפטים (LL.B) משנת 2002, והוא חבר בלשכת עורכי הדין מאז 2003. ברשותו משרד פרטי ברחובות העוסק בתחום האזרחי בדגש על הסדרת אזרחות ישראלית ומעמד לזרים בישראל. וכן, מתמחה בדיני עבודה.

מדריכים משפטיים

הטרדה מינית במקום העבודה - מה מותר ומה אסור?
כיצד תבטיחו תשלום של שעות נוספות?
אזרחות ישראלית והסדרת מעמד - שאלות ותשובות מהפורום
אישור ארכות שהיה לעובדים זרים - הסיפורים שמאחורי החוק

חדשות המשרד

  • 3 חודשי עבודות שירות בגין עבירות שקשורות בשהייה בלתי חוקית בישראל

    10.05.2015


    בית משפט השלום בכפ"ס הרשיע אדם לאחר שהודה בכתב אישום מתוקן בביצוע עבירה של ניסיון הסעת שוהים בלתי חוקיים בישראל ובביצוע עבירה מוגמרת שבוצעה כעשרה חודשים קודם לכן של הסעת שני תושבי האזור נטולי אישורי כניסה לישראל. 

    ב"כ המדינה וב"כ הנאשם עו"ד עופר אקשטיין הגיעו להסכמה בשלב הטיעונים לעונש, לפיה ייגזר על הנאשם עונש מאסר שירוצה בעבודות שירות בהיקף של בין שלושה לשישה חודשים. 

    בית המשפט קבע בפסק הדין, כי לנאשם אין הרשעות קודמות ואין לו מערכות תמיכה בישראל, והעבירות בוצעו מתוך מודעות חלקית בלבד. ביהמ"ש גזר על הנאשם עונש מאסר של 3 חודשים בדרך של עבודות שירות, מאסר על תנאי קנס ופסילת רישיון נהיגה לתקופה של 8 חודשים על תנאי לשלוש שנים.