נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד בן ציון (בנצי) קבלר

26
שנות נסיון
עברית
עברית
מלכי ישראל 9, תל אביב
מלכי ישראל 9, תל אביב

עו"ד בן ציון קבלר עוסק בתחום המשפט הפלילי ובתחום התקשורת מזה למעלה מ- 20 שנה. במשך השנים הוא צבר ידע וניסיון רבים וזקף לזכותו הצלחות רבות. עו"ד קבלר מעניק יחס אישי לכל אחד מהלקוחות שלו ומלווה באופן צמוד גם את בני המשפחות שלהם לאורך כל התהליך הפלילי, החל מייעוץ לפני חקירה ועד למתן פסק הדין.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עורך דין קבלר בן ציון עוסק בתחום המשפט הפלילי ובתחום התקשורת. המשרד  קיים מעל 17 שנים ובראשו עומד עורך דין בנצי קבלר, בעל ותק של מעל 20 שנה בתחום הפלילי והתקשורת. המשרד מתמחה בכל גווניו ורבדיו של הדין הפלילי, ומייצג לקוחות בכל הערכאות המשפטיות ומול כל הגופים הפועלים בתחום  - למן מתן ייעוץ טרם חקירה, הגעה אל החקירה עצמה, ליווי בהליכי המעצר, הליכי טרום כתב אישום, שימוע ושמירה על זכויותיו של החשוד, בין אם עצור ובין אם משוחרר. עו"ד קבלר מנהל את התיקים בבית המשפט, למן הישיבה הראשונה ועד האחרונה – לרבות ניהול הוכחות, חקירות עדים, פרשת הגנה ועד לסיכומים. הוא מבצע את כל הנדרש, ובכלל זה ליווי מול שירות המבחן ומול הממונה על עבודות שירות. כמובן שבמידת הצורך עו"ד קבלר מקיים מגעים עם הפרקליטות ועם מדור התביעות לעניין הגעה להסדר טיעון. 

משרדנו מתמחה בייצוג קטינים בהליך פלילי - בכל שלביו , למן הייעוץ שבטרם החקירה ועד לסיום ההליך. מדובר בהליך רגיש ומורכב בו רכשנו ידע רב ואף שימשנו כיועצים חיצוניים למספר גופים בתחום. אנו מייחסים לעניין חשיבות מכרעת בשים לב לגילם הצעיר ולפגיעה האפשרית בעתידם ועל כן מלווים הליכים אלו בקפידה רבה ובתיאום עם שלל הגופים המעורבים בהליך - כדוגמת שירות המבחן ורשויות הצבא וכן במתן תמיכה ואוזן קשובה לקטין עצמו.

יחודו של המשרד הוא בשני דברים:

1. איננו "פוחדים" לנהל הוכחות, והשיקולים לניהול התיק יהיו לעולם עניינים, וכאלו שמשרתים את טובתו של הלקוח.

2. אנו רואים ערך מוסף ביחס האישי ובאמפטיה לכל לקוח ולבני משפחתו. מדובר באנשים  שנקלעו לרגעים קשים, לעיתים הקשים בחייהם, ואנו רואים בתפקיד הסנגור כ"צינור של חמצן", שכן אנשים במעצר מנותקים ממשפחותיהם ולהיפך. התנאים זרים לרובם והסיטואציה מנוכרת. לדידנו, תפקיד הסנגור בזמנים כה קשים הוא רגשי ומקצועי, ואין אנו מתחמקים מניואנסים אלו במתן השירות ללקוחותינו.

 

איננו מייצגים "ארגונים"– מעולם לא ייצגנו ולא נייצג בעתיד – אנו מיצגים אנשים!

 

שירותים בתחום התקשורת

בתחום התקשורת אנו מעניקים ייעוץ תוכן לסדרות טלוויזיה ולסרטי קולנוע, תוך ליווי מקצועי של כל תהליך העשייה מכל הלב. המטרה היא לאפשר לפרויקט האמנותי להצליח, תוך פגיעה מינימלית האפשרית, על מנת לאפשר ליוצר ליצור, מבלי שיחולו מעל יצירתו סייגים משפטיים.

 

במשרד מועסקים עורכי דין מיומנים ולתקופות ארוכות. אנו גאים ששימשנו חממה לעורכי דין פליליים מצוינים, שעבדו במשרד בתחילת דרכם, ורואים בהצלחתם חלק מהצלחתנו שלנו.

 

עורך דין קבלר היה בעברו עיתונאי, עורך ברשת ידיעות תקשורת, מורה לנגינה ומדריך בחדר כושר. בתחילת דרכו המקצועית עבד מספר שנים במשרדו של עורך דין ציון אמיר.

 

אנו זוכרים כי אחרי הטיפול בתיק הפלילי, יש להמשיך בחיים עצמם, ותפקידנו הוא לדאוג לכך. יש לנו הצלחות רבות , בין אם בזיכויים, בין אם בערעורים ובין אם בגזרי דין ובפסיקה המהווה תקדים. אבל מעל לכל אלו, אנו שמחים לראות את השיקום של האנשים שנעזרו בנו והצליחו לחזור לחייהם ולשגרה שלהם.