פאר-גרובשטיין, עורכי דין

16
שנות נסיון

אנגלית, עברית, רוסית

אמיל זולא, 29 פתח תקוה

עו"ד רוברט פאר הוא מגשר מוסמך, בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון בהיסטוריה. עו"ד פאר מומחה בדיני נזיקין ובעל ניסיון רב ברשלנות רפואית. כמו כן, מתמחה עו"ד פאר בדיני ביטוח, כולל ביטוח לאומי, קצין תגמולים ומשרד הביטחון. עו"ד פאר שותף ליצירת הלכות בדיני נזיקין בכל הערכאות. עו"ד פאר הינו שותף ומייסד המשרד. כמו כן עו"ד פאר הופיע בבבית המשפט העליון.

עו"ד פליקס גרובשטיין הינו בוגר תואר ראשון במשפטים ובעל נסיון עשיר בתחום דיני נזיקין ותביעות הביטוח. בין תחומי ההתמחות של עו"ד גרובשטיין: נזקי גוף, רשלנות רפואית, תאונות עבודה. כמו כן הינו מומחה ליצוג בפני ועדות נכות של קצין התגמולים ומשרד הבטחון. עו"ד פליקס הינו שותף ומייסד המשרד.

התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

פאר גרובשטיין – עורכי דין הוא משרד ותיק ומנוסה העוסק בדיני נזיקין וביטוח, לרבות גישור בתחומים אלו. מזה שנים רבות המשרד מייצג אנשים בפני בתי משפט וגופים אחרים, כגון ועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי, משרד הביטחון ומס הכנסה. למשרד הצלחות רבות, וסכום הפיצויי…

ראיונות וידאו

משרד עו"ד פאר גרובשטיין - על תביעות חברת הביטוח.

אנשים שונאים סיכומים מטבעם. אנשים מפחדים ממחלות, מוות, אובדן כושר עבודה וכדומה. לכן אנשים רבים פונים לחברות הביטוח ומשלמים ממיטב כספם לאורך שנים רבות על ביטוחים שונים.

משרד עו"ד פאר גרובשטיין - תביעת רשלנות רפואית

בשנים האחרונות אנו עדים למקרים רבים בהם אדם נכנס לטיפול רפואי והטיפול לא מצליח מסיבה כלשהי ואפילו חלילה נגרם למטופל נזק כתוצאה מהטיפול או נכות קשה. האם במקרה זה יש עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית

מדריכים משפטיים

תביעת רשלנות רפואית - האם כדאי להגיע לפשרה?
רשלנות במעקב ההריון - התיק הסתיים בפשרה
משבר הביטוח הסיעודי הגדול - ומה עכשיו?
רשלנות רפואית: איחור באבחון מחלת סרטן