נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

משה זנו משרד עו"ד

21
שנות נסיון
עברית
עברית
שד' יצחק רגר 27 באר שבע
שד' יצחק רגר 27 באר שבע

נעים מאוד, עו"ד משה זינו, איש עסקים עם ניסיון של יותר מ- 40 שנה בתחום, ובשנים האחרונות גם עורך דין. לאורך השנים ליוויתי ארגונים, עסקים ולקוחות פרטיים במגוון תחומים: נזיקין, דיני עבודה, ליווי לחברות עסקי, פשיטות רגל, נדלן, הוצל"פ ועוד. בואו לפגישת ייעוץ ראשונית, ללא כל התחייבות מצדכם. הקפה עליי!

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

במסגרת עבודתי אני מספק ליווי צמוד ומענה מקצועי במגוון רחב של נושאים משפטיים.

פשיטות רגל – אני פועל ללא לאות במטרה להעניק לכם שקט נפשי, ולפתוח דף חדש. אעזור לכם למחוק את חובותיכם או להסדיר ולהתאים אותם למידתכם, וכך זאת תוך קיצור מהיר של התהליכים הביורקרטיים הכרוכים בתחום זה.

 

דיני עבודה – מלבד ליווי עסקי שאני מעניק לבעלי עסקים וחברות, אני עוסק גם בכל עניין הנוגע ליחסי עובד-מעסיק: החל מניסוח חוזי העסקה, לצד הליכי פירוק חברה ועד לשמירה על זכויותיו של העובד במהלך העבודה וגם לאחריה בפנסיה.

 

הוצאה לפועל – אני מייצג ברגישות ובמקצועיות זוכים וחייבים מול לשכות הוצאה לפועל. אני מטפל בתביעות חוב, שיקים חוזרים וגבייה שוטפת עבור זוכים לצד פעילות למתן הפטרים לחייבים. כמו כן אני פועל בשיתוף פעולה עם ארגון פעמונים שמאפשר לחייבים להסדיר את חובותיכם ולהתשתקם כלכלית.

 

דיני נזיקין – אני מנהל הליכים ותביעות נזיקין בכל התחומים, לרבות: תאונות עבודה ותאונות דרכים. במקביל, אני פועל בנחישות ובאסרטיביות למען מיצוי זכויותיכם מול כל הגורמים הרלבנטיים, כגון: ביטוח לאומי, מס הכנסה וביטוחים פרטיים למיניהם, וכל זאת – תוך שמירה על כבודכם.

 

דיני חוזים  – אני מנסח בשבילכם חוזים משפטיים בכל תחום שהוא – מכירה והשכרת נכס נדל"ן, הסכמי שותפות, חוזים מסחריים, תקנונים, הסכמי סודיות, חוזי תעסוקה, הסכמי ממון ועוד. כל זאת תוך ליווי משלב התכנון ועד ליישום החוזה בפועל במסגרת הפעילות השוטפת, וגם במקרים של מכירת העסק, שיקומו או סגירתו. כומ אני מנהל תביעות כספיות של חייבים.

 

דיני מקרקעין – אני מייצג קונים ורוכשים בעסקות נדל"ן, מלווה אותם בפרויקטים מסוג של תמ"א 38, קבוצות רכישה, זכויות בנייה וכדומה. כמו כן אני מטפל בכל היבטי מיסוי המקרקעין, ומייצג בבתי המשפט בכל הליכים הנוגעים לדיני מקרקעין בכין הפרות חוזה, ליקויי בנייה ועוד.

 

אשמח לעמוד לשירותכם בכל עניין ושאלה. צרו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות.