נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

כרמית תדהר מלכה משרד עו"ד וגישור

עו"ד כרמית תדהר
16
שנות נסיון
עברית
עברית
הגליל 52, טבריה
הגליל 52, טבריה

כבר למעלה מעשור עורכת דין ומגשרת כרמית תדהר מלכה מנהלת משרדי בוטיק בטבריה וברמת הגולן המעניקים מענה משפטי במגוון נושאים, כולל: דיני משפחה, נזיקין, תאונות עבודה, תאונות דרכים, רשלנות רפואית ועוד. עו"ד כרמית פועלת בנחישות וברגישות על מנת לדאוג לאינטרסים שלכם, גם כשהכול נראה אבוד.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

כרמית תדהר מלכה  משרד עו"ד וגישור שם אתכם בראש מעייניו ופועל על מנת לעזור לכם בשעתכם הקשה ביותר, בין אם אתם בעיצומו של משבר זוגי שמוביל לפירוק הקשר ובין אם נפצעתם במסגרת תאונה או שלא קיבלתם את הטיפול הרפואי הרואוי.

 

תחומי התמחות

·דיני משפחה - לכרמית יש יכולת לפתור כל בעיה, להיות שם בשבילכם ולמצוא את הדרך שתוביל את הצדדים לידי הסכמה. כמגשרת מוסמכת וכעורכת דין לענייני משפחה, יש לה ניסיון רב בניהול תיקי גירושין, גישור זוגי ומשפחתי, עריכת צוואות, טיפול בהסכמים למיניהם, התנגדות לצוואות ועוד.

·נזיקין / תאונות עבודה / תאונות דרכים – כרמית הגיעה לעולם המשפט לאחר שבמשך שנה עבדה כחובשת של מד"א ונהגת אמבולנס, ולכן ברשותה ידע רפואי עשיר. היא מכירה את עולם הרפואה מקרוב, והידע שלה מתחום תורם מאוד בכל עניין הנוגע לתביעות בגין נזקי גוף כתוצאה מתאונות עבודה ותאונות דרכים.

·רשלנות רפואית – כרמית עובדת בשיתוף פעולה עם מומחים רפואיים על מנת להוכיח רשלנות רפואית על כל היבטיה: טיפול לקוי, אבחנה מוטעית, מניעת טיפול, בדיקות לא מתאימות וכדומה.

 

אתכם לאורך כל הדרך

המשרד חרט על דגלו רמת שירות גבוהה ואישית במתן דגש לליווי פרטני אדיב ומסור ללקוח לצד סטנדרט מקצועי גבוה הכולל אמינות ויעילות.

 

לתיאום פגישה וקבלת מידע נוסף, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המשרד עוד היום.