נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

חן-גרוס ושות' - משרד עו"ד

0
שנות נסיון
עברית
עברית
הברזל 11, ת"א
הברזל 11, ת"א

עו"ד וד"ר מוטי גרוס עורך דין מן המניין, באמתחתו תואר שלישי בכלכלה ובמימון, תואר שני במנהל עסקים וסטטיסטיקה ותואר ראשון בכלכלה. עו"ד גרוס עוסק בנגזרות השונות של המשפט המסחרי, הן בישראל והן מחוצה לה, ובנוסף בתחום הנזיקין על נגזרותיו השונות.

עו"ד קובי חן, המשמש מגשר מוסמך מטעם לשכת עורכי הדין בישראל, מציע מענה מקיף עבור אנשים הנמצאים בחובות או בבעיות כלכליות-משפטיות. עו"ד חן מנוסה מזה שנים בניהול משא ומתן, בהליכי גישור, ביישוב סכסוכים ובחתירה להסכמי פשרה, פתרונות אשר בכוחם ליצור הסדר נוח מול הנושים ולסגור את חובות העבר.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

חן-גרוס ושות' משרד עורכי דין הוקם מתוך תפיסה ייחודית, הגורסת שהתמודדות עם חובות ובעיות כלכליות – עד לפתרון ולחזרה מלאה למסלול החיים – אפשרית רק באמצעות מענה כלכלי ומשפטי משולב. במהלך שנות פעילותו של המשרד, הוא סייע לאינספור לקוחות למצוא פתרונות מעשיים ששינו את חייהם מן הקצה אל הקצה.

 

העיסוק בנגזרות השונות של התחום בא לידי ביטוי מובהק בידע ובניסיון של שותפיו. עורך דין וד"ר מוטי גרוס מחזיק בתואר שלישי בכלכלה ומימון, תואר שני במנהל עסקים וסטטיסטיקה ותואר ראשון בכלכלה. הוא מטפל בחובות ומסייע בשיקומם הכלכלי של יחידים, עסקים וחברות מזה שנים, ובנוסף פועל בתחום הנזיקין. חלק מרכזי בסל השירותים שלו הוא ביצוע הערכות שווי ותחשיבים אקטואריים, כולל פיתוח מודלים אקטואריים המחשבים את היקף הנזק הנגרם בגין הפגיעה בהתאם להיקפה ולפוטנציאל ההשתכרות העתידי של האדם הנפגע.

 

עורך דין קובי חן, המשמש גם מגשר מוסמך, מנוסה בניהול משא ומתן, בהליכי גישור, בפתרונות מחלוקות ובהסדרה של הסכמי פשרה. כל אלו מסייעים למיוצגי המשרד להגיע להסדר נושים ולהשאיר את החובות מאחור, בלי שיגיעו למצב של פשיטת רגל. עו"ד חן עבר השתלמות דירקטורים באוניברסיטת בר אילן, התמחה במחלקה המשפטית של עיריית ירושלים וסיים בהצלחה לימודי גישור מטעמה של לשכת עורכי הדין של ישראל.

 

המשרד שם לו למטרה להעניק ללקוחותיו את השירות המקצועי והאישי ביותר. תהליך העבודה הייחודי במשרד מבוסס על פגישה ראשונית לתכנון מפת דרכים לפתרון, תוך הבנת קשיי הלקוחות וצרכיהם. משם מעניק צוות המשרד ליווי וטיפול מלאים, כך שהלקוחות זוכים לשקט נפשי – עד לסיומו המיוחל של המקרה בהסדר או בהפטר.

 

ניתן לפנות למשרד לקבלת ייעוץ ראשוני בתחום, ללא כל תשלום או התחייבות.