חייק דרור - משרד עורכי דין

14
שנות נסיון

אנגלית, עברית

יהושע חנקין 1, עפולה

עו"ד דרור חייק, מייסד ובעלים של משרד עורכי דין דרור חייק בעפולה משנת 2003. משראדו של עו"ד חייק מספק מגוון שירותים משפטיים בתחומי נזקי הגוף, דיני העבודה, ביטוח ומשפט אזרחי-מסחרי. צוות המשרש מעניק את שירותיו לכל אזור הצפון.

התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עו"ד דרור חייק ושות' הוקם בשנת 2003 ומספק למאות לקוחותיו מגוון שירותים משפטיים בתחומי נזקי הגוף,  דיני העבודה, ביטוח ומשפט אזרחי  - מסחרי.

 

המשרד ממוקם בעפולה ונותן מענה ללקוחות בכל איזור הצפון כולל אפשרות הגעה לבית הלקוח במקרי חירום.

 

עורכי הדין במשרד בעלי ניסיון רב בהופעה בבתי משפט ובבתי הדין לעבודה.

 

לקוחות המשרד נהנים מיחס אישי, מסור ואמין.

 

אנו רואים בייצוג הלקוח שליחות ונלחמים עבורו בחירוף נפש לקבלת התוצאה הרצוייה;

 

אנו מאמינים שלכל אדם מגיע ייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר ומכיוון שללקוחותינו, במיוחד אלו שעברו תאונה או פוטרו מעבודתם היכולת הכספית מצומצמת, ולכן משרדנו גובה את שכר  הטרחה באחוזים בסיס הצלחה בלבד. שיטה זו הינה הטובה והמומלצת ביותר ללקוח מכיוון שכך האינטרס של עורך הדין הוא שתקבלו פיצוי גבוה ככל היותר ולכן אנו מלווים את הטיפול בתיק באותה רצינות ונחישות מתחילתו ועד סופו.

 

עליכם לזכור - טיפול משפטי הינו עניין מורכב ומסובך; לעיתים טעות עשוייה להיות ההבדל בין פיצוי של מיליונים לבין דחייה מוחלטת של התביעה; לכן מומלץ ורצוי להיעזר בעו"ד המנוסה ומומחה בתחומו ולא להסתפק בעצות מחברים או מקרובי משפחה. משרדנו עוסק בתחומים אלו ביום-יום, מעודכן בהחלטות החדשות ביותר של בתי המשפט ומחובר אליהם במערכות ממוחשבות און-ליין ולאחר אלפי תיקים מוצלחים אנו בהחלט יכולים להבטיח לכם טיפול מקצועי, מסור, נאמן וללא פשרות.

 

 

ראיונות וידאו

עו"ד דרור חייק

עו"ד דרור חייק בראיון לתוכנית סודות הנדל"ן בערוץ 10 - טיפים חשובים למי שמתעניין ברכישת נדל"ן