נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

אלי סבן, משרד עו"ד

34
שנות נסיון
עברית
עברית
אבן גבירול 124, תל אביב
אבן גבירול 124, תל אביב

אלי סבן משרד עורכי דין הוקם על-ידי עו"ד אלי סבן – בעל תואר ראשון במשפטים מטעם אוניברסיטת בר-אילן ובוגר החוג לקרימינולוגיה ולמדעי המדינה באוניברסיטה זו. ברשותו למעלה מ-30 שנות ניסיון בניהול תביעות נגד משרד הביטחון. כמו כן, עו"ד סבן משמש כיו"ר ועדת הנכים משירות הביטחון של לשכת עורכי הדין בישראל.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

 אלי סבן משרד עורכי דין ממוקם בתל-אביב ומפעיל שני סניפים נוספים בצפת ובנתניה. זה למעלה מ-30 שנה שהמשרד, בניהולו של עו"ד אלי סבן, מלווה נפגעים ונכים ומסייע להם לקבל אחוזי נכות ולהגיש תביעות נגד כל הגורמים הרלבנטיים, לרבות: משרד הביטחון, הוועדות הרפואיות, המוסד לביטוח לאומי וכדומה.

 עם שירותי משרד נמנים:

ייצוג נכי צה"ל מול משרד הביטחון וניהול תביעות לקבלת נכות
הגשת ערעורים לבתי המשפט לטובת מימוש זכויותיהם של נכים
ייצוג שוטרים, חיילים ואנשי כוחות הביטחון בתביעותיהם מול משרד הביטחון
ייצוג נפגעי תאונות עבודה
ייצוג משפטי מול המוסד לביטוח לאומי
ייצוג מול הוועדות הרפואיות השונות

 מטרת צוות המשרד היא למצות באופן מלא את זכויותיו של הלקוח התובע בכל תיק ותיק. לשם כך, הוא משתף פעולה באופן שוטף עם מומחים בעלי מוניטין מתחומים רלבנטיים, מה שיכול להגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה. בנוסף לכך, מקפיד הצוות, בדגש על עורך הדין שהופקד על ניהול התיק, ללוות את התובע באופן אישי לכל אורך ההליך המשפטי.

עו"ד אלי סבן, בעל המשרד, הוא בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון בקרימינולוגיה ובמדעי המדינה – שניהם מאוניברסיטת בר אילן. במקביל לעבודתו במשרד, עו"ד סבן מכהן כיו"ר ועדת הנכים של לשכת עורכי הדין. צוות המשרד כולל גם את עורכי הדין הבאים: עו"ד אהרון ארליך, עו"ד מורן שוחט, עו"ד לימור בריק-שי, עו"ד ניסן שריפי ועו"ד ארז רופא.

 

ראיונות וידאו

עו"ד אלי סבן

התיקון לחוק הנכים, תגמולים ושיקום משנת 1959 בקרב אנשי כוחות הביטחון

מדריכים משפטיים