נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

בתיה אשורי

0
שנות נסיון
עברית
עברית
אחד העם 27, תל אביב
אחד העם 27, תל אביב

עו''ד בתיה אשורי מלווה ומייצגת את כל לקוחותיה המצויים על פרשת דרכים, ברגע משמעותי בחייהם ובזכות תכנון אסטרטגי מכינה אותם ליום שאחרי. מנהלת את פורום דיני המשפחה והגירושין באתר LAWGUIDE ובאתר מעריב. מאמינה שחשיבה מוקדמת המבוססת על הנתונים, מכריעה את הכף ויש בכוחה לשנות את המציאות עבורכם ומשפחותיכם.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

המשרד ממוקם בתל אביב ועיקר עיסוקו מתמקד בתחום דיני המשפחה ומעניק לכל לקוחותיו ייעוץ ואת מיטב השירותים המשפטיים בכל הנוגע לגירושין, ידועים בציבור, משמורת ילדים והסדרי ראייה, מזונות רכוש והסכמים. עו''ד אשורי דואגת להכיר אתכם, מהווה משענת ומייצגת באופן ההולם, הראוי וללא פשרות, כדי שתקבלו את כל הזכויות המגיעות לכם.

 

תחומי ההתמחות:

·         דיני משפחה – הסכמי טרום נישואין, הסכם ממון, חיים משותפים, חלוקת רכוש, מזונות האישה, ייצוג נשים וגברים בבית הדין הרבני ובבית המשפט לענייני משפחה. עו''ד אשורי עובדת בשיתוף מגשרת מוסמכת שתאפשר לכם להתחיל בהליכים, תוך שמירה על כבוד הדדי לצד פסיכולוגית מקצועית.   

 

·         צוואות וירושות – ייעוץ מקדים ועריכת צוואה כדין, לפי בקשותיהם ורצונם של המצווים המערבים רגשות עזים ועל מנת למנוע התנגדות בעתיד כדי להבטיח את קיומה. שמירת העתק, טיפול בטענות בדבר השפעה בלתי הוגנת על המצווים, ניהול עיזבונות,

 

 

·         דיני מקרקעין – הכוונה וביצוע עסקאות במגזר הפרטי והציבורי, חוזים, מכירה, השכרה ורכישה של דירות מהקבלן ויד שנייה, חנויות, מגרשים ונכסים, שיתוף ופירוק, מס, חריגות בנייה, איתור קנסות ועיקולים, עסקאות קומבינציה וקבוצות רכישה.

 

עו''ד בתיה אשורי תעמוד לרשותכם בכל שאלה, לתיאום פגישת ייעוץ התקשרו למשרד.