א. עמוס פריד - משרד עו"ד

0772305465 חיוג

רמב"ן 5 ירושלים

 • שנות ניסיון (24)
 • עברית, אנגלית

התמחויות המשרד

מדריכים משפטיים של המשרד

 • פלילים  / אלימות במוסדות חינוך - המצב המשפטי

ראיונות וידאו

 •  

  The Perils of Cannabis Under Israeli Law

  The Perils of Cannabis Under Israeli Law / Amos Fried, Attorney

 •  

  עו"ד עמוס פריד - מהו חוק מניעת הטרדה מאיימת?

  עו"ד עמוס פריד - מהו חוק מניעת הטרדה מאיימת?

פרופיל המשרד

עו"ד עמוס פריד מספק מענה משפטי, מקיף ומקצועי בשלל נושאים. תחומי עיסוקו העיקריים נוגעים לייצוג בתביעות אזרחיות, תביעות פליליות, עסקאות מסחריות, מקרקעין ומשפט מנהלי. עו"ד פריד מלווה לקוחות לקראת חתימה על חוזים מסחריים מורכבים,מייעץ לתאגידים, ואף מלווה לקוחות פרטיים בענייני ירושה מכל הסוגים. כמו כן הוא מנהל  הליכים משולבים ומורכבים.

 

רקע אקדמי ומעשי

עו"ד פריד הנו בוגר אוניברסיטת בר אילן ובעל תואר ראשון במשפטים. ברשותו רישיון עורך דין הן במדינת ישראל והן במדינת ניו יורק. הוא עבד בלשכת היועץ המשפטי במשרדי רשויות גדולים בארץ, ביניהם משרד החוץ ועיריית ירושלים, ואף עבד כתובע במשרדו של ראש הממשלה במסגרת נציבות שירות המדינה. בשלב מאוחר יותר עבר למגזר הפרטי, והתקבל לאחת הפירמות הנודעות של העיר, קרמר-שפירא שניידר, וניהל בה את מחלקת נזקי הגוף.

 

 

ליווי מקצועי וצמוד לאורך כל הדרך

ניסיונו המרשים, המעמיק  והמגוון של עו"ד פריד מעניק ללקוחותיו ערך מוסף, בכל רמה שהיא – משלב הייעוץ, דרך הליווי ועד לייצוג המשפטי. הודות ליושר האישי, למקצועיות, למסירות ולמוניטין המכובד של עו"ד פריד, המשרד מושך קריאות של לקוחות רבים וחשובים, מהארץ ומחול. השירות הרב-תחומי שהוא מעניק, מאפשר ללקוחותיו לקדם את עצמם, להתפתח ולהצליח.

 

לתיאום פגישה וייעוץ משפטי, נא ליצור קשר עם המשרד.