נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

גיא אטיאס, עורך דין ומגשר

22
שנות נסיון
עברית
עברית
שד' ההסתדרות 66, חיפה
שד' ההסתדרות 66, חיפה

עו"ד אטיאס, בעל רשיון עריכת דין משנת 1996, בוגר אוניברסיטת ת"א. מגשר מוסמך המתמחה בין היתר בגישור לגירושין בהליכי פרידה מורכבים בין זוגות וכן בגישור עסקי בין בעלי מניות ובמחלוקות מסחריות בין אנשי עסקים.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד גיא אטיאס הינו בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה ובעל תואר שני במשפט מסחרי בתכנית של אוניברסיטת ת"א ואוניברסיטת ברקלי. עוסק בעריכת דין משנת 1996. 
טרם פתיחת משרדו, עו"ד אטיאס עבד כיועץ משפטי באחת מחברות הבנייה הגדולות בארץ וכן היה שותף ומנהל במשרד עורכי הדין אטיאס פרוכטר ושות'. כמו כן, עו"ד אטיאס הינו מגשר מוסמך, ובעל הסמכה בגישור משפחה.

 
תחומי העיסוק של עו"ד אטיאס:

 • גישור גירושין - גישור גירושין הינו הליך מורכב ביותר, הדורש מיומנות ורגישות כאחד, שכן עוצמת הרגשות של הצדדים עולה, באופן ניכר, על עוצמות הרגישות המתקיימות בסכסוך אזרחי רגיל. עו"ד גיא אטיאס הינו מגשר גירושין מוסמך.
 • גישור עסקי ומסחרי - עו"ד גיא אטיאס הינו בעל ניסיון רב בתחום המשפט העסקי והמסחרי, המאפשר לו לסייע לצדדים המתגרשים להגיע לפתרונות יצירתיים על מנת ולהתיר את המחלוקות ביניהם.
 • דיני משפחה - כולל דיני אישות וירושה. בתחום זה עו"ד אטיאס מקפיד לעשות את כל המאמצים על מנת להגיע
  לפתרון מוסכם, הוגן ובדרכי שלום, מתוך הבנה כי טובתו של הלקוח הינה לקיים מערכת יחסים בריאה ותקינה עם בני משפחתו, וכי טובה זאת גוברת לעיתים על הרצון לספק את מלוא תאוותו.
 • נדל"ן - תחום זה הינו מאוד רחב וכולל בתוכו: הסכמי מכר ושכירות, עסקאות קומבינציה, מת"א 38, פינוי בינוי, מיסוי מקרקעין וניהול פעילות מול רשם הקבלנים.
 • ליטיגציה מסחרית - המשרד עוסק בכל תחומי הליטיגציה, לרבות תביעות חוזיות, תביעות אזרחיות, תביעות בתחום הבנקאות, משפטים פליליים, משפטים בתחום דיני המשפחה, ותביעות נזיקין (אחריות מקצועית וליקויי בנייה).
 • אגודות שיתופיות - למשרד ניסיון רב בליווי הרחבות בקיבוצים ובמושבים, בליווי ועריכת הסכמים הנוגעים למגזר ההתיישבותי, ובליווי וייעוץ בהובלת שינויים חברתיים בקיבוצים ובמושבים. גם בתחום זה איכותו של המשרד
  נובעת מן ההבנה כי הליכים כגון הרחבות או שינויים חברתיים ביישובים חקלאיים דורשים יצירתיות, רגישות והבנה לצרכים אנושיים, והיכולת לגשר על פני מחלוקות ולהסדיר עימותים בדרכי שלום.
 • משפט מסחרי - במסגרת פעילותו, ערך עו"ד אטיאס את הסכמי המכירה של מניות השותפים בקניון ביג נצרת, לרבות הסכמי הקצאת מניות, והסכמי ליווי פיננסי. כמו כן, עו"ד אטיאס ערך את הסכם מכר מלון גולדן טוליפ ים המלח מחברת א. לוי לחברת טמארס, ואת הסכם מכר חברת פרי גליל (ויטה) לקבוצת חצי חינם.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישה עם עו"ד אטיאס, נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון: 04-8669000.