נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד הדר מנג'ם-שוורץ

0
שנות נסיון
עברית
עברית
סמטת הדורות 1 (סמטת הבונה 9), פרדס חנה כרכור
סמטת הדורות 1 (סמטת הבונה 9), פרדס חנה כרכור

עו''ד הדר מנג'ם שוורץ בעלת ניסיון רב, עבדה במשרדי עורכי דין וניהלה את מחלקת הנדל''ן והמחלקה המסחרית. עו''ד מנג'ם שוורץ מוסמכת לשמש כנוטריון, מעניקה שירותי אימות חתימות, אישור נכונות של תרגומים, הסכמי ממון וייפויי כוח.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

המשרד ממוקם בפרדס חנה כרכור, מציע לכל לקוחותיו את מיטב השירותים, הכוללים ייעוץ, ליווי וייצוג יעיל, מקצועי וללא פשרות. עו''ד מנג'ם שוורץ שומרת על דיסקרטיות, מקפידה על יחס אישי, אמינות, זמינות והשגת התוצאות האידאליות בהתאם למקרה. לקוחות מעידים שהרגישו שיש להם על מי לסמוך, עו''ד מנג'ם שוורץ משרה תחושה של בטחון ורוגע, קשובה ואדיבה לצורכיהם, ונחושה להגן על זכויות הלקוחות עד לסיום ההליכים באופן הטוב ביותר.  

 

תחומי ההתמחות:

·         משפט מסחרי – הקמת חברות, עריכת הסכמים, רישום, ייעוץ וליווי שוטפים לחברות, לדירקטורים ולבעלי מניות. בנוסף לכך, מתמחה המשרד בניהול מו''מ מול כל הגורמים הרלוונטיים, בעריכת פרוטוקולים, הקצאת מניות ופירוק חברות.

 

·         דיני מקרקעין – נדל''ן, תמ''א 38, קנייה, רכישה ושכירות של נכסים הרשומים בטאבו, משרדים ומגרשים, עסקאות קומבינציה, ייצוג רוכשים וקבלנים, התקשרות עם לשכת רישום המקרקעין, מיסוי מקרקעין ועוד.

 

·         צוואות וירושות – עריכת צוואות באופן הראוי ביותר, שימנע ערעור על בקשותיהם המיוחדות של המצווים וינטרל מחלוקות שעלולות לצוץ בין היורשים. המשרד מדגיש את חשיבות התוכן שקובעים, על ידי תכנון נכון מציגים להם את מה שלא כדאי להזכיר ודואגים שרצונם יתגשם.       

 

 

עו''ד מנג'ם שוורץ תעמוד לרשותכם בכל שאלה, לתיאום פגישת ייעוץ, התקשרו למשרד עוד היום.