נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד ליאור בן יוסף לוי

עו"ד ליאור בן יוסף לוי
0
שנות נסיון
עברית
עברית
מגדלי הארבעה (מגדל צפוני קומה 5) רח' הארבעה 28 תל אביב, 6473925
מגדלי הארבעה (מגדל צפוני קומה 5) רח' הארבעה 28 תל אביב, 6473925

עו"ד ליאור בן יוסף, בוגרת תואר ראשון במשפטים מהמסלול האקדמי המכללה למנהל, מחזיקה בניסיון רב שנים בניהול תיקי חדלות פירעון – פירוק חברה ופשיטת רגל. ייצגה במשך שנים מספר רב של בעלי תפקיד, נושים וחייבים, ומעניקה ייצוג מלא בבתי המשפט בהליכי חדלות פרעון – הכול במטרה לסייע לכם להסדיר את חובותיכם.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

כל אדם עלול להיקלע לחובות, בעיקר במציאות הכלכלית המורכבת של ישראל בעת הנוכחית. מה שחשוב לזכור הוא שגם כאשר נפתחים נגדכם הליכי חדלון פירעון, פשיטת רגל או הוצאה לפועל, זה ממש לא סוף פסוק. למעשה, במובן מסוים זוהי רק נקודת ההתחלה.

 

יש שורה ארוכה של שירותים משפטיים שתוכלו לקבל על מנת להקל על ההתנהלות השוטפת שלכם ולסייע בהסדרת החובות. עו"ד ליאור בן יוסף, בוגרת לימודי משפטים במסלול האקדמי המכללה למנהל, נמצאת כאן בשבילכם.

 

סיוע מקיף בתחום חדלות הפירעון

עו"ד ליאור בן יוסף לוי מחזיקה בניסיון עשיר במשפט האזרחי, בדגש על ניהול תיקי חדלות פירעון, פירוק חברה ופשיטת רגל בכל רמות המורכבות. היא ייצגה במהלך השנים גורמים מכל צדי המתרס, הן חייבים , הן נושים, והן בעלי תפקיד, ביניהם הליכי חדלות פרעון של יחידים, חברות, עמותות, אגודות שיתופיות ואחרים.

 

 

משרדה של עו"ד ליאור בן יוסף לוי מסייע בכל ההליכים הרלוונטיים לתחום, לרבות פירוק חברות, הסדרי חוב, כינוס נכסים וכיוצא בזה. בין השאר לקח המשרד חלק בתהליכי חדלון פרעון בהיקפי ענק של תאגידים ובהליכי חדלות פירעון בעלי השלכות ציבוריות.

 

מחזירים לכם את השליטה לחיים

עו"ד ליאור בן יוסף לוי משתמשת במלוא הידע שצברה בכל תיק המגיע לפתח משרדה. הבקיאות שלה בענפי המשפט האזרחי ובדיני חדלות הפירעון, לצד מספר ההופעות הגבוה בבתי המשפט, מביאים לאחוזי ההצלחה הגבוהים.

 

המשמעות היא שבאמצעות המשרד ניתן יהיה במצבים רבים למנוע הגבלות ולמצוא פתרון מיטבי עבורכם. הכול תוך שאיפה למצב של הסדר חובות בו אתם יכולים לעמוד, או אפילו קבלת ההפטר המיוחל.

 

אתכם לכל אורך הדרך

הטיפול בכל תיק נעשה בהתאמה אישית מלאה לנסיבות הספציפיות שלו ולצרכים הנקודתיים שלכם. עו"ד ליאור בן יוסף לוי וצוות המשרד יעשו את מירב המאמצים למצוא פתרונות חדשניים ויצירתיים, בדרך לשיקום הכלכלי המיוחל שלכם.

 

פרטי יצירת קשר:

טל' 03-5103222

פקס 03-5103223

מייל office@lby-law.co.il