נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד לירון-צבי קניג

13
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
זבוטינסקי 35, רמת גן
זבוטינסקי 35, רמת גן

עו"ד לירון-צבי קניג עוסק בתחום ההוצאה לפועל. יש לו ידע רב במיוחד בתחום זה, היות ואת התמחותו המקצועית הוא עבר בלשכת ההוצאה לפועל. עו"ד קניג מספק שירות מקצועי לאנשים פרטיים ולעסקים, ומקפיד על זמינות מלאה ועל מתן יחס אישי לכל לקוח ולקוח.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

 עו"ד לירון-צבי קניג עבר את התמחותו בעריכת דין בלשכת ההוצאה לפועל, ושם צבר ניסיון רב במגוון רחב של נושאים הקשורים לתחום זה. עו"ד קניג מייצג הן זוכים והן חייבים בתיקי הוצאה לפועל, והוא עובד גם עם חברות וגם עם אנשים פרטיים. מאחוריו עומדות שנים רבות של עבודה, שבהם צבר ותק וניסיון רבים. הוא ייצג אנשים רבים בתיקים של עשרות ומאות אלפי שקלים, והצליח להביא לניצחון מלא של הלקוחות שלו. מעבר לזאת, יש לו יכולת מצוינת בגביית חובות אבודים, בתוך פרקי זמן קצרים.

שירותיו של עו"ד קניג מתאפיינים באחריות, במקצועיות ובירידה לפרטים הקטנים ביותר. כמו כן, הוא עובד בשקיפות מלאה מול הלקוח, וזמין עבורו באופן מלא. עו"ד קניג מטפל בכל תיק באופן אישי, תוך מתן מרב המאמצים, למען השגת התוצאות הטובות ביותר. בכדי להבטיח את היכולת לתת את המקסימום לכל לקוח, עו"ד קניג מטפל אך ורק בתיקים של 10,000 ₪ ומעלה. צמצום של כמות התיקים מבטיח טיפול איכותי בכל מקרה ומקרה.

שירותי המשרד:

• הוצאה לפועל – הרמת מסך, גביית חובות אבודים, גביית חובות ממזונות, פשיטות רגל, בקשות הפטר עבור חייב מוגבל באמצעים ועוד.

• פינוי מושכר – סיוע בפינוי דיירים מנכס מושכר, והחזרתו לרשות בעליו.

• תביעות חוזיות – הפרה חוזית ומחלוקות על רקע פירוש סעיפים שונים של החוזה.

• פירוק חברות.