נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

גולן ושות' משרד עו"ד

11
שנות נסיון
עברית
עברית
יואל משה סלמון, ירושלים (כיכר ציון, מרכז העיר)
יואל משה סלמון, ירושלים (כיכר ציון, מרכז העיר)

עו"ד אריאל גולן בעל ניסיון עשיר בניהול תביעות נגד משרד הביטחון ובייצוג אנשים שנפגעו במהלך שירותם הצבאי. כמו כן הוא עוסק בייצוג נפגעי תאונות דרכים ועבודה ובייצוגם מול המוסד לביטוח לאומי. לעו"ד גולן תואר ראשון במשפטים והסמכה כמגשר, והוא והצוות שלצדו פועלים נמרצות על מנת לייצג את לקוחותיהם מול כל הגופים הרלבנטיים, ולהוציא אותם מרוצים.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

אם נפצעתם, חליתם או נפגעתם במהלך שירותכם בצבא או בכל מסגרת אחרת, הגעתם למקום הנכון. גולן ושו"ת-משרד עו"ד מתמחים בניהול תביעות נגד משרד הביטחון וביטוח לאומי, ופועלים במלוא הנחישות על מנת למצות את זכויותיכם.

 

תחומי התמחות

ייצוג נפגעים בתביעות נגד משרד הביטחון וצה"ל – ייתכן ונתקלתם בהתנהלות לקויה במהלך שירותכם הצבאי, שאף הביאה לפציעתכם ולפגיעתכם. במקרים כאלה, יכול להיות בהחלט שאתם זכאים לקבל לא מעט כסף. משרדנו ילווה אתכם במקצועיות וידאג לאינטרסים שלכם מול הגופים האלה.

 

ייצוג בתביעות נגד המוסד לביטוח לאומי – כדי לקבל את מלוא הקצבה שמגיעה לכם מביטוח לאומי, חשוב שתגישו תביעה באמצעות גורם שמתמחה בתחום זה, כי רק גורם כזה ידע לתאר באופן מדויק את תנאי העבודה או התאונה, מבלי להחסיר את הפרטים החשובים. פירוט לא מדויק, והשמטת פרטים חשובים שאולי אינם נראים ככאלה, עלול להוביל לדחיית התביעה על ידי הוועדות של המוסד. במשרד גולן ושו"ת אנחנו עוסקים כמעט מדי יום ביומו בהגשת תביעות לביטוח לאומי עקב מחלות מקצוע או תאונות עבודה ופועלים באסרטיביות למען מיצוי זכויותיכם כחוק.

 

ייצוג בתביעות כנגד מעסיקים – לצערנו גם היום לא חסרים מקרים שבהם העובדים לא מקבלים את מלוא הזכויות המובטחות להם על פי החוק, ויש לא מעט מעסיקים שמתעלמים במופגן מהחוק ומנצלים את העובדים הפשוטים. גולן ושו"ת מייצגים אתכם בבית הדין לעבודה ודואגים שתקבלו את כל מה שאתם זכאים לו.

 

אל תוותרו על מה שמגיע לכם כחוק. אנחנו נעזור לכם לאורך כל הדרך. פנו אל משרדנו עוד היום.

ראיונות וידאו

עו"ד אריאל גולן - הכל על תביעה לאחר שירות צבאי

עו"ד אריאל גולן - הכל על תביעה לאחר שירות צבאי

עו"ד אריאל גולן

עו"ד אריאל גולן - ערעור על תביעה לאחר שירות צבאי