נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

לוצאטו - משרד עורכי דין

0
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
מגדל המוזיאון, ברקוביץ 4 ת"א, סניף עומר: הגת 9, בית לוצאטו
מגדל המוזיאון, ברקוביץ 4 ת"א, סניף עומר: הגת 9, בית לוצאטו

עורכי דין לוצאטו משלבים מסורת משפחתית ארוכת שנים עם צוות דינאמי, מקצועי ובעל אוריינטציה עסקית-טכנולוגית מגוונת. המשרד מספק שירותי ייעוץ משפטי וליטיגציה בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי, תוך התמחות מיוחדת בטיפול במיזמים טכנולוגיים, תאגידים, יזמים, חברות, מפתחי אפליקציות, ממציאים ואנשי היי-טק.

עורכי דין לוצאטו משלבים מסורת משפחתית ארוכת שנים עם צוות דינאמי, מקצועי ובעל אוריינטציה עסקית-טכנולוגית מגוונת. המשרד מספק שירותי ייעוץ משפטי וליטיגציה בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי, תוך התמחות מיוחדת בטיפול במיזמים טכנולוגיים, תאגידים, יזמים, חברות, מפתחי אפליקציות, ממציאים ואנשי היי-טק.

עו"ד מיכל לוצאטו הינה שותפה וראש מחלקת תקשורת, אינטרנט וזכויות יוצרים. בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A. תחומי עיסוק: דיני תקשורת ואינטרנט, משפט מסחרי, קניין רוחני: פטנטים, סימני מסחר, מדגמים, זכויות יוצרים, זכויות מטפחים, ליטיגציית IP, ליטיגציה מסחרית.

עו"ד אורן מנדלר הינו שותף וראש מחלקת קניין רוחני. בעל תואר בוגר במשפטים אוניברסיטת חיפה LL.B, 1999. תואר בוגר בכלכלה ומשפטים B.A, 1999. תחומי עיסוק: דיני קניין רוחני: פטנטים, סימני מסחר, מדגמים, זכויות יוצרים, זכויות מטפחים ודיני מכס ליטיגציית IP ליטיגציה מסחרית.

עו"ד אמיר פלמרי בעל תואר בוגר במשפטים , LL.B , אוניברסיטת סאסקס , אנגליה (1997) ותואר שני במנהל עסקים , MBA , אוניברסיטת בוסטון (2000).תחומי עיסוק: דיני קניין רוחני: פטנטים, סימני מסחר, מדגמים, זכויות יוצרים, זכויות מטפחים ודיני מכס ליטיגציית IP ליטיגציה מסחרית

עו"ד אורן ויינר בעל תואר בוגר במשפטים, LL.B ,האוניברסיטה העברית (1997). תואר שני במנהל עסקים , בהצטיינות, אוניברסיטת בר- אילן (2003). תחומי עיסוק: קניין רוחני- זכויות יוצרים, סימני מסחר, מדגמים ופטנטים, ליטיגציה מסחרית.

עו"ד גלעד ש. הדרי בעל תואר בוגר במשפטים, LL.B, מכללת "שערי משפט" , הוד השרון ,ישראל תחומי עיסוק: קניין רוחני- זכויות יוצרים, מדגמים ופטנטים, ליטיגציה מסחרית ודיני תקשורת.

עו"ד ונוטריון משה ברטל הינו יועץ לפירמה בעל תואר בוגר במשפטים LL.B, האוניברסיטה העברית, 1973. תחומי עיסוק: דיני נדל"ן ומקרקעין דיני קניין רוחני: פטנטים, סימני מסחר, מדגמים, זכויות יוצרים, זכויות מטפחים ודיני מכס, ליטיגציית IP, ליטיגציה מסחרית, משפט מסחרי, דיני בוררות.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרדנו משלב מסורת משפחתית ארוכת שנים עם צוות דינאמי, מקצועי ובעל אוריינטציה עסקית-טכנולוגית מגוונת. המשרד מספק שירותי ייעוץ משפטי וליטיגציה בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי, תוך התמחות מיוחדת בטיפול במיזמים טכנולוגיים, כשהוא משמש בית חם לחברות סטארט-אפ, תאגידים, יזמים, חברות, מפתחי אפליקציות, ממציאים ואנשי היי-טק.

גלגולו הראשון של המשרד ב-1869 במילנו, איטליה, עורך הדין ריקרדו לוצאטו, הקים את משרד עורכי הדין לוצאטו שהתמחה בקניין רוחני, תחום חדש ומרתק בתקופה זו.

עם הזמן פעילות הקניין הרוחני של המשרד התפתחה לפירמת עורכי הפטנטים "לוצאטו את לוצאטו", ומשרד עורכי הדין התפתח בכיוונים נפרדים ומגוונים. כיום המשרד מנוהל על ידי עו"ד מיכל לוצאטו, הדור החמישי למשפחה, ומהווה חלק מקבוצת לוצאטו, המאגדת בתוכה מספר גופים העוסקים בתחום הקניין הרוחני, פיתוח טכנולוגי ומינוף מסחרי של המצאות ופטנטים.

המשרד עוסק במגוון תחומי פעילות המקיפים נושאים כגון משפט מסחרי, ליטיגציה מסחרית, קניין רוחני, דיני אינטרנט ותקשורת, נדל"ן ומקרקעין ועוד.

על לקוחות המשרד נמנות חברות עסקיות, לצד גופים מהסקטור הממשלתי והציבורי, וכן תאגידים רב-לאומיים וחברות בחו"ל, מהגדולים בתחומם, וכן יזמים פרטיים וחברות סטארט-אפ בתחילת דרכם.

השילוב בין מומחיות, ידע, צוות מנוסה ומקצועי ותודעת שירות מפותחת, הם ממאפייניו הייחודיים של המשרד, המספקים לו את היסודות להמשך צמיחה עתידית. גם השילוב בין מסורת משפחתית, בת למעלה מ-145 שנה, לבין משרד המאופיין בגישה טכנולוגית עדכנית, מהווה תשתית איתנה לפיתוח עסקי והמשך צמיחה

ראיונות וידאו

כיצד להתמודד עם הוצאת דיבה?

אינטרנט ורשתות חברתיות מווים מרכיב הולך ומתגבר בחיינו בשנים האחרונות, אבל יש גם צעד אפל של העניין. איך שומרים על עצמינו בעידן שבו קשה לשמור על פרטיות? ומה מותר ואסור לנו בתחום שהופך ליותר ויותר ציבורי?

המאבק בספאם

אין מי שלא נתקל בתופעת הספאם באין-בוקס שלו. מהן האופציות העומדות לרשות "קורבנות הספאם" אשר מסייעות להם להילחם בהטרדה? עו"ד מיכל לוצאטו מסבירה באיזה צעדים כדי לנקוט. להתייעצות ולמידע נוסף:

דומיין וסימן מסחר

נשאלת השאלה מה קורה במקרה בו רשמתם סימן מסחר, אבל כשרציתם לרכוש דומיין בשם זהה גיליתם שהוא כבר תפוס?

מתי הסכם בע"פ אינו תקף?

החופש לקבוע את תנאי החוזה כולל גם את החופש לקבוע את צורתו ולכן הסכם בע"פ הינו תקף, זאת אם יעמוד בדרישות העיקריות של "גמירת הדעת" (שהיא כוונת הצדדים ליצור התקשרות משפטית מחייבת), ו"מסויימות" (שפירושה שההסכמה תהיה ברורה ומפורטת).

על הרמת מסך ואחריות מנהלים

חברה בע"מ היא ישות משפטית נפרדת מבעליה ואלה פטורים מאחריות אישית לחובותיה. לכן, כשחברה נקלעת לקשיים נושיה הרגילים יפסידו את כספם, בעוד בעלי החברה יסתתרו מאחורי חומת הגנה בצורה, הקרויה "מסך ההתאגדות", הניצבת בינם לבין חובות החברה.

עיכוב מוצרים מזוייפים במכס

אחת הסיבות העיקריות לעיכוב סחורות מיובאות במכס היא החשש להפרת זכויות קניין רוחני, כשלרוב מדובר במוצרים מזוייפים שמפרים סימן מסחר.

חוזה מקוון- חוזה לכל דבר ועניין

למסחר המקוון יש תרומה בלתי מבוטלת להגדלת היצע הסחורות וזמינותן ולהורדת המחירים, אך הוא מחייב מתן פתרונות להגנת הצרכן, שלעולם מצוי בעמדת נחיתות מול הספק המכתיב את כל תנאי החוזה.

קבוצות רכישה

נושא קבוצות הרכישה חזר לאחרונה לכותרות עם הידיעה בדבר הקשיים הכלכליים אליה נקלעה יזמית ידועה בתחום. ואכן, לא מעט רוכשים התפתו לפרסומים המציעים לרכוש דירה במחיר אטרקטיבי באמצעות קבוצות רכישה.

עו"ד מיכל לוצאטו

מהן זכויות יוצרים, על מה הן מגינות ומהי חשיבותן בעולם העסקי?

כיצד להגן על אפליקציה

מפתחי אפליקציות, לפני שאתם רצים לשוק דאגו להגן על היצירה מכל הבחינות האפשריות - זכויות יוצרים, סימן מסחר ואולי אף פטנט. כל מה שרציתם לדעת ולא תמיד היה לכם את מי לשאול כיצד להגן על אפליקציה וליהנות מיתרון

הסכם סודיות

מה מונע מגורמי צד שלישי מלחשוף את הרעיונות שעליהם המיזם שלכם נשען? אם אתם עדיין מגששים אחר תשובה, סימן שאין לכם הסכם סודיות. כיצד משיגים אחד, מה הוא מכיל בתוכו ומדוע הוא קריטי לפני קבלת פטנט?

העתקת עיצובים

איפה עובר הגבול בין העתקה והשראה? וכיצד ניתן להגן על העיצובים שלנו?

מדוע כדאי לרשום סימן מסחר?

כוחו של סימן מסחר ורמז עבה מדוע כדאי להגן עליו ולרשום אותו כסימן מסחרי רשום

מה קורה אם לשותפים בפטנט יש תוכניות שונות?

שותפים למיזמים, שימו לב! האם אתם יודעים מהן הזכויות שלכם במידה והשותפות תתפרק?

הסכם מייסדים

אחד מכלי ההגנה המרכזיים הוא הסכם מייסדים - מסמך משפטי קריטי שנועד להסדיר, בין היתר, את הבעלות על הקניין הרוחני שנוצר, חלוקת הבעלות בין היזמים השונים ותרומתם הצפויה למיזם, התנהלות במקרה בו אחד היזמים עוזב את המיזם, נושאי סודיות ואי-תחרות ועוד.

מיהו בעל זכות היוצרים בעסקה של יצירה מוזמנת?

פרילנסרים - מי בעל זכויות היוצרים של עבודה מוזמנת (אלה אם כן סוכם אחרת, כמובן)? מאמר שחיברתם, עיצוב שעיצבתם, קוד שכתבתם - שלכם או של המשלם?

מדריכים משפטיים