נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

מרטין בוקסדורף - "משכנתא מאושרת"

מרטין בוקסדורף - "משכנתא מאושרת"
0
שנות נסיון
עברית
עברית
אשדוד
אשדוד

לקיחת משכנתא היא משימה מורכבת, במיוחד כאשר המצב הכלכלי של מבקשי ההלוואה רחוק מלהיות מושלם. מרטין בוקסדורף הוא המומחה שיהפוך לכם, פושטי רגל ומסורבי משכנתאות קודמות, את המשימה לאפשרית. אמונתו היא שכמעט בכל מצב ניתן לקבל משכנתא, וזאת באמצעות בנייה נכונה של תיק המשכנתא והתנהלות מושכלת מול הבנקים

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
על המשרד

פרופיל המשרד

מרטין בוקסדורף מחברת "משכנתא מאושרת" למד במשך שנים ארוכות את תחום המשכנתא על בוריו. לפני למעלה מעשור החליט שהייעוד שלו הוא לסייע בלקיחת משכנתא לאלו הזקוקים לעזרה הזו יותר מכול. מאז הוא מעניק שירות מקיף עבור פושטי רגל ומסורבי משכנתאות, בעבר או בהווה, תוך הפיכת חלום רכישת הנכס לאפשרי עבורם.

 

מרטין בוקסדורף יוצא מנקודת הנחה שכמעט בכל מצב אפשר להשיג משכנתא בבנקים, אפילו כאשר אלו סירבו קודם לכן להעניק את ההלוואה. בדרך להגשמת המטרה הוא אוסף עם לקוחותיו את המסמכים הרלוונטיים ובונה תיק משכנתא המתאים להם, המוצג לבנקים בצורה שתגדיל את אחוזי ההצלחה: הבלטת הנקודות החיוביות מחד והקטנת משקלן של אלו השליליות מאידך. מרטין בוקסדורף מתנהל מול הבנקים ו"נלחם" מולם עבור לקוחותיו במידת הצורך, כאשר הניסיון העשיר שלו, הידע הרחב והקשרים הענפים שפיתח במרוצת השנים מגדילים משמעותית את סיכויי ההצלחה. ברוב המקרים, התשובה לכאן או לכאן תינתן תוך פרק זמן קצר של כשבוע בלבד.

 

מרטין בוקסדורף ממליץ לאנשים הנמצאים בתהליך חיפוש המשכנתא לא לצאת למערכה לבדם. כאשר הפרופיל הפיננסי שלהם מורכב, או לחלופין כשהם כבר קיבלו דחייה מכמה בנקים, חשוב שלא להתפשר בבחירת איש המקצוע שיעניק את הליווי הנדרש בתהליך – עד לקבלת ההלוואה המיוחלת.

מדריכים משפטיים