נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

סויסה מאיר

43
שנות נסיון
עברית
עברית
קרן היסוד 27, באר שבע
קרן היסוד 27, באר שבע

עו''ד סויסה מאיר בעל ניסיון של יותר מ-20 שנים וביצע את התמחותו בפרקליטות מחוז דרום. מתמקד בעיקר בדין הפלילי ובדיני תעבורה. מעניק לכל לקוחותיו את מיטב השירותים המשפטיים ברמה הגבוהה ביותר, הכוללים, ייעוץ, ליווי לאורך כל ההליכים וייצוג בכל הערכאות המשפטיות, בבתי המשפט ברחבי הארץ.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

המשרד ממוקם בבאר שבע, הוקם ומנוהל על ידי עו''ד סויסה מאיר. בזכות ניסיונו הרב בניהול התהליכים, מול כלל הגופים והגורמים הרלוונטיים למקרה, מצליח להשיג עבור לקוחותיו את התוצאות הטובות ביותר. תחילה בודק את החומרים הנוגעים לסוגיות המשפטיות העולות על שולחנו, בונה תכנון אסטרטגי מקיף ויעיל וחותר להגיע לסיום ההליכים באופן האידאלי עבורכם. עו''ד סויסה מאיר מציב את מימוש האינטרסים שלכם בראש סדר העדיפות, דואג שתקבלו את מלוא הזכויות להם אתם זכאים, על מנת שתחזרו למסלול חיים ראוי ותקין.

 

תחומי עיסוק:

·דיני תעבורה – עבירות תנועה קלות וחמורות, מהירות מופרזת, תאונות דרכים קטלניות, נהיגה תחת השפעת אלכוהול ו/או סמים, אי שימוש בחגורת בטיחות, רמזור אדום, הקלה משמעותית בעונשי פסילה והשבת רישיון שנפסל על ידי קצין משטרה.

עו''ד סויסה מאיר מייצג את לקוחותיו בבית משפט השלום, המחוזי ובעת הצורך גם לנוער. בכדי שתבינו את ההשלכות הצפויות ובמטרה לעלות את סיכויי ההצלחה שלכם לעבור את התהליך ואף לבטל את כתב האישום, כדאי שתפנו לעו''ד שזהו תחום התמחותו לפני הודאה או כפירה באישום.

·הדין הפלילי –  עו''ד סויסה מאיר מבין את מורכבות המצב בו אתם מצויים ואת ההשלכות הצפויות שישפיעו על משך כל עתידכם. מקפיד לשמור על זכויותיכם, כמו החירות, להתפרנס בכבוד ומניעה של שלילת רישיון הנהיגה. חלק ניכר מהאירועים, מתרחשים כלפי אזרחים מן השורה שאינם יודעים איך רצוי להתנהל מול המערכת.

 

מומלץ שתגיעו לעו''ד שזה בדיוק עיקר עיסוקו, כך יוכל להכין אתכם לחקירה לפני הגשת כתב האישום, יסייע בשלב המעצר, יפעל למען זיכוי או הפחתת העונש ויוכל לסגור את התיק ביצירת הסדר שפועל למענכם. עשייתו של העו''ד בשבילכם אינה מסתיימת במשפט, מלווה אתכם גם לאחר סיום ההליכים, לעיתים מול קצין המבחן, הפסיכיאטר המחוזי והממונה על עבודות השירות. בסיטואציות בהן אינכם יכולים להגיע למשרד, עו''ד סויסה מאיר יגיע אליכם.

 

 

עו''ד סויסה מאיר יעמוד לרשותכם בכל שאלה, לקביעת פגישת ייעוץ, התקשרו למשרד עוד היום.