נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד ונוטריון מאיר שחל

עו"ד ונוטריון מאיר שחל
21
שנות נסיון
עברית, יפנית
עברית, יפנית
רח' בן יהודה 1 ירושלים
רח' בן יהודה 1 ירושלים

עו"ד ונוטריון מאיר שחל מטפל בכל סוגיה מעולם המשפט האזרחי, בדגש על דיני משפחה וירושה. השירות כולל ייעוץ משפטי מקיף, ניהול משא ומתן מול הגופים הרלבנטיים, ייצוג בכל הערכאות המשפטיות ובמידת האפשר גם ניהול הליכי גישור. לכל אורך הדרך, עד להשגת המטרה, ישרה עליכם תחושת ביטחון וישאיר אתכם עם ראש שקט – למרות הלחצים הנפשיים או הכספיים שאתם אולי נתונים להם.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד ונוטריון מאיר שחל הוסמך כעורך דין בשנת 2000, והחל משנת 2011 הוא קיבל גם הסמכה כנוטריון. הוא עבר התמחות בבית המשפט לענייני משפחה בירושלים ובבנק ישראל. עו"ד שחל מייצג את לקוחותיו בכל הערכאות השיפוטיות, ויש לו ניסיון בניהול תיקים מורכבים מתחומי המשפט השונים. הוא מספק שירות בשפות רבות, לרבות אנגלית, צרפתית ויפנית. מעבר לזאת, עו"ד שחל עבר השתלמות בתרגום ויש לו יכולת לתרגם מסמכים עבור לשכת עורכי הדין ועבור בתי המשפט ביפן. כמו כן, הוא עבר השתלמות בתחום דיני ההוצאה לפועל. כל הידע והניסיון הרבים של עו"ד שחל עומדים לרשות לקוחותיו ומסייעים להם בהשגת יעדיהם. 

 

תחומי העיסוק של עו"ד מאיר שחל:

עו"ד ונוטריון מאיר שחל הוא עורך הדין היחיד בארץ הדובר יפנית ויכול לתת אישור תרגום מיפנית וליפנית

דיני מקרקעין – השכרת נכסים, לרבות מציאת דיירים, היקשרות חוזית איתם וליווי התהליך לכל אורך תקופת השכירות. בדומה לתחום ההשכרה, עו"ד שחל מטפל בנושא של מכירה וקנייה של נכסי נדל"ן, לרבות מציאת נכס, חוזי מכירה וכל הדרוש עד להשלמת העסקה. כמו כן, מטפל עו"ד שחל בהעברת נכסים בתוך המשפחה. ניתן גם לקבל מענה מלא לכל מה שקשור בתביעות נדל"ן.

דיני משפחה וירושה – עו"ד שחל מעניק מענה מלא לכל הנושאים הקשורים בדיני משפחה, לרבות גירושין, משמורת על ילדים, מזונות אישה וילדים ועוד. כמו כן, במשרדו של עו"ד שחל ניתן לערוך הסכמים וצוואות, ולקבל אישור נוטריוני על ההסכמים הללו.

דיני עבודה – עו"ד שחל בעל התמחות במתן מענה לעובדים בכל הנושאים, לרבות תביעות שקשורות בשכר, פיצויי פיטורין, הסכמים קיבוציים, תביעות לפי חוק שוויון הזדמנויות ועוד. 

 

עו"ד מאיר שחל בעל ניסיון רב בליטיגציה, והוא מייצג את לקוחותיו בכל הערכאות השיפוטיות, בהתאם לצורך.