נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד אבני מיכל

0
שנות נסיון
עברית
עברית
ורד 5, קריית ביאליק
ורד 5, קריית ביאליק

עו"ד אבני מיכל עוסקת בעיקר בתחום הפלילי, בדיני נזיקין ובתחום הקניין הרוחני. כיום גם מעבירה הרצאות וסדנאות לנוער ומבוגרים בנושאים מגוונים מתוך היכרות מעמיקה ורבת שנים של הוראה וטיפול בנוער, ומציעה דרכים להימנעות וההשלכות הנגזרות כתוצאה מעבריינות נוער, וכן מעבירה הרצאות יזמות ו״חשיבה מחוץ לקופסה״ ובנושאים נזיקיים.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

נעים מאוד, שמי עו"ד אבני מיכל, בעלת משרד בוטיק עצמאי בפתח תקווה שמספק מענה לקהל הרחב בתחום הפלילי, נזיקין וקניין רוחני. ברשותי היכרות מעמיקה עם המערכת.

 

 

תחומי התמחות

o       פלילי - עבירות רכוש, עבירות תקיפה/אלימות, עבירות סמים, עבירות מין ועבירות המתה. מייצגת חשודים ונאשמים בכל סוגי העבירות הפליליות ובעיקר בעבריינות מין.

o       נזיקין - תאונות דרכים, תאונות תלמידים, תאונות עבודה, מחלת מקצוע ורשלנות רפואית. מייצגת בוועדות רפואיות מול הביטוח הלאומי, מול חברות הביטוח ובערכאות המשפטיות

o       קניין רוחני - זכויות יוצרים, פטנטים, סימני מסחר, מדגמים וסודות מסחריים

o       הרצאות - יש לי ניסיון רב בהנחיית קבוצות ובנטווררינג. כבר שנים רבות שאני מעבירה הרצאות לנוער ומבוגרים על עבריינות והשלכותיה, המבוססים על שנים של עבודה עם נוער ומבוגרים.

 האני מאמין שלי

לדעתי החיים הם לא שחור ולבן ויש באמצע המון גוונים של אפור. בעיניי אין אמת מוחלטת ואין אדם ללא תקנה, ומכיוון שכך, לכל אחד קיימת הזכות להיות מיוצג. אני מאוד מאמינה בצדק ורוצה לתקן כל עוול בר תיקון. אמנם פיצוי כספי לא יכול לפצות על כל נזק שנגרם, אבל בהחלט כן יכול לעזור. אני פועלת בנחישות על מנת שלקוחותיי יקבלו את כל הפיצויים ומה שמגיע להם, כדי להקל עליהם ככל הניתן במקרה של נזיקין או פגיעה ובזכויות יוצרים. עם זאת, במקרים של העולם הפלילי, אני מודעת לכך שהרבה פעמים המערכת מחמירה עם החשודים, גם אם זו העבירה הראשונה שלהם או שקיים ספק קל שאכן ביצעו עבירה. במקרים אלה, אני נוקטת בכל צעד אפשרי על מנת לעורר את הספק, להכניס את הדברים לפרופורציות ולאפשר לאדם שאותו אני מייצגת למזער את עונשו ולפתוח דף חדש.

 

אני כאן לשירותכם. לתיאום הרצאה או לקבלת ייעוץ משפטי, אתם מוזמנים לפנות אליי  בכל עת.