נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

מור וגולד בע"מ

מור וגולד בע"מ
6
שנות נסיון
עברית
עברית
המלאכה 6, לוד
המלאכה 6, לוד

משרד מור וגולד בע''מ מעניק שירותים רבים ומתמקד בתחום רישום ופירוק חברות. הוקם ומנוהל על ידי עו"ד אסף גולד שעבד במחלקה המשפטית של רשם החברות והתמקד בפירוק, והכלכלן אסף מור שפועל כיזם הפקות ונדל''ן. בעלי ידע עשיר, הבנה גדולה ומספקים את מיטב הפתרונות בהתאמה אישית עבורכם.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

המשרד נוסד במטרה לתת מענה למספר הרב של הפניות בענייני פירוק ורישום חברות וניהול ההליכים מול רשם החברות. בזכות הניסיון הרב שצברו מור וגולד בפירוק מרצון, בהעברה והקצאה של מניות, בשינוי שם ותקנון, ובקבלת פטור מקסימלי מחובות אגרה, ניצבים מאחוריהם מקרים רבים שהסתיימו בהצלחה. מודעים למורכבות ולרגישות המצב בו אתם מצויים, חרטו על דגלם מתן יחס אישי ושירות אמין, יעיל וברמה המקצועית הגבוהה ביותר. תחילה בודקים את כל החומרים העולים על שולחנם בסוגיות הרלוונטיות ויוצרים תכנון אסטרטגי, במטרה לממש את האינטרסים שלכם.

 

תחומי העיסוק:

·פירוק חברות –

חלוקת הנכסים לזכאים המתבצע לצורך השגת ביטול עיצומים כספיים וסנקציות, קבלת פטור מחוב אגרות שנתיות, ניצול יעיל וראוי של נכסים למטרה החזרת חובות, עמידה בהתחייבויות פיננסיות וסגירתה באופן תקין והולם. פעולה זו עלולה להתרחש עקב חדלות פירעון, פירוק מרצון, על ידי נושים או בתי המשפט, תלויה במצבים בהם יש באפשרות החברה לעמוד בחובותיה הכספיים, או כאשר מדובר בחברה מפרת חוק, שנגדה רשאים שלל גורמים להטיל סנקציות. המשרד מנוסה בהתנהלות מול כל הגופים והרשויות, בין היתר, המרכז לגביית קנסות, גביית דוחות המשטרה ואגרות ממשלתיות. בסיטואציה של פירוק מרצון, פועל המשרד מול רשם החברות לצורך הסרת מגבלות כמו פטור מתשלום אגרות חוב וביטול שעבודים. בנוסף לכך, נדרשת השגת אישור מרו''ח המבקר של החברה, רשויות המס, חתימה על מסמכים והגשתם במספר שלבים עיקריים. בזכות הכירות מעמיקה עם כל הרבדים העמוקים שמכיל התהליך, המשרד מצליח להגיע לסיום ההליכים ביעילות, תוך מניעת נזקים חמורים.

·רישום חברות – מתבצע בכוונה להקים חברה נפרדת מבעלי המניות. מחייב מעורבות של לפחות בעל מניות ודירקטור המתווים את מטרות החברה, אופן ביצוע העבודה והגנה על המשאבים, תוך יצירת תכנית אסטרטגית ומימוש האינטרסים הפיננסים, וכולל מספר שלבים: כתיבת תקנון שהוא הסכם הקובע את שם החברה, כוונותיה והיעדים שמציבה לפניה, הון המניות המתועד ותחומי אחריות לפעילותיה השונות. המשרד עורך ומעביר עבורכם את המסמכים הדרושים, מספק שירות הגעה למיקום שלכם, תוך בדיקת כשירותם של חברי הדירקטוריון המיועדים לכהן על פי הדין. מומחיות המשרד הינה השגת האישורים במהירות, כך שתוכלו להקים את החברה תוך זמן קצר ממועד הגשת הבקשה, תוך קבלת ליווי לאורך כל הדרך ועד לסיום הליך הרישום בהצלחה. השירות ניתן  למקימי חברות חדשות שאין בבעלותם חברה מפרת חוק.

·הגשת דו''ח שנתי – עריכת הפרטים הרלוונטיים והעדכניים, תוך 14 ימים ממועד האסיפה השנתית.

·ביצוע שינוי בהרכב דירקטוריון – עדכון מרשם החברה ודיווח לרשם החברות במינוי חדש ובהפסקת כהונה בזמן הקצוב, על מנת להימנע מעיצום כספי על החברה.

·העברה והקצאת מניות – העברה לבעלי מניות אחרים, הקצאת מניות נוספות מהחברה אל בעלי המניות, הגדלת הון החברה, יצירת מניות נוספות ודיווח בזמן הקבוע בחוק.

·דיווחים מקוונים באתר רשם החברות – הסמכת איש מקצוע בכל חתימה אלקטרונית לדווח לחברה באופן מקוון: דו''ח שנתי, שינוי בהרכב הדירקטוריון, העברה והקצאת מניות ועוד. פעולות אלו מאושרות כעבור שעה מרגע הגשתן.

·שינוי שם החברה – הליך המותר לחברה שמעולם לא ביצעה עבירה על החוק. בדיקה מול רשם החברות, במטרה לוודא שהשם החדש המיועד אינו דומה לחברה קיימת ובכל למנוע הטעיית הציבור. 

 

משרד מור וגולד בע''מ יעמוד לרשותכם בכל שאלה, לתיאום פגישת ייעוץ, התקשרו עוד היום.