נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד ונוטריון נטלי פולג

0
שנות נסיון
עברית, רוסית
עברית, רוסית
איכילוב יצחק 16, פתח תקווה
איכילוב יצחק 16, פתח תקווה

עו"ד ונוטריון נטלי פולג מנהלת משרד בוטיק בפתח תקווה, שבו היא והצוות המקצועי שלצדה, נותנים מענה משפטי לכל עניין הנוגע לנזיקין, דיני משפחה ופונדקאות בפרט, דיני מקרקעין, דיני עבודה, והוצאה לפועל. היא מביאה עמה תשוקה לעולם המשפט, חשיבה יצירתית ויוזמה, המאפשרים לה להעניק לכם פתרונות איכותיים ומקיפים.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

למשרדה של עו"ד פלג מוניטין מכובד של שנים רבות בתחום, בזכות פסקי דין רבים שהצליח לקבל לטובת לקוחותיו. לצוות ניסיון עשיר בייצוג לקוחות בכל הערכאות המשפטיות, לרבות בתי דין רבניים, בתי דין לענייני עבודה, ועדות רפואיות של ביטוח לאומי וועדות רפואית של משרד הביטחון.

 

התמחות בעולם הנזיקין

המשרד מתמחה בעיקר בתחום הנזיקין, ובדגש על תביעות גדולות ונזקי גוף קשים. המשרד פועל בנחישות על מנת להשיג את מירב הפיצויים במקרה של פציעות ומחלות מחברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי, משרד הביטחון וקרנות הפנסיה. צוות המשרד עובד בשיתוף פעולה פורה עם עשרות מומחים במגוון תחומים על מנת למצות את זכויותכם ולדאוג שתקבלו את מלוא הפיצויים.

 

התמחות בדיני משפחה וירושה

לעו"ד פולג ניסיון עשיר בתחום זה. לאורך השנים ניהלה תיקים מורכבים בתחום המשפחה, והיא מבינה היטב את הרגישות הנדרשת בטיפול הלקוחות שמולה.  לעתים קרובות היא מצליחה למנוע מאבק מתיש, קשה ויקר בבתי המשפט, ומציעה הסכם מוצלח המספק את שני צדי המתרס. במקרים בהם אין ברירה, היא נאבקת למען לקוחותיה באסרטיביות כדי לממש את זכויותיהם, ובונה אסטרטגיה יצירתית בהתאמה אישית ללקוחותיה.

 

תחומים התמחות נוספים

בין תחומי התמחותנו הנוספים: דיני עבודה, הוצאה לפועלת ופשיטת רגל ודיני מקרקעין.

 

פגישה ראשונה ללא תשלום! התקשרו עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ. המשרד מעניק את שירותיו בעברית וברוסית.