נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד ונוטריון נאוה לבר

18
שנות נסיון
עברית
עברית
רוטשילד 55, ראשון לציון
רוטשילד 55, ראשון לציון

עו"ד נאוה לבר בעלת תואר ראשון במשפטים מטעם המכללה למנהל. יש לה למעלה מ- 15 שנות ניסיון בתחומי המשפט האזרחי, לרבות: דיני מקרקעין, עריכת חוזים ודיני משפחה. כמו כן, היא מספקת שירותי נוטריון. עו"ד לבר הינה מגשרת מוסמכת, והיא מנהלת הליכי גישור לפתרון סכסוכים מחוץ לכותלי בית המפשט.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

 עו"ד נאוה לבר סיימה תואר ראשון במשפטים (LL.B.) במכללה למנהל בשנת 2001, וקיבלה רישיון לעסוק במשפטים בשנת 2002. בנוסף לכך, יש לה הכשרה כמגשרת. היא מספקת שירות מקצועי ואישי לכל לקוחותיה, ומוצאת עבורם פתרונות יצירתיים, שמשרתים אותם בצורה הטובה ביותר. בין היתר, היא שימשה כיועצת משפטית של עיריית ראשון לציון, ובמסגרת תפקידה טיפלה בתיקי הוצאה לפועל לגביית חובות. כמו כן, היא שימשה כמנהלת  עיזבונות.

במשרד ניתן לקבל שירות בארבע תחומים מרכזיים:

·         דיני מקרקעין – ליווי רוכשים וקונים בעסקאות של דירות מיד שנייה או דירות מקבלן, ייצוג לקוחות בעסקאות מיוחדות ומורכבות, דוגמת פינוי בינוי ותמ"א 38, פינוי נכס מושכר, סכסוכי שכנים ועוד.

·         דיני משפחה וירושה – עריכת צוואות, צו קיום צוואה או ירושה, הסכמים לחלוקת עיזבון, ניהול עיזבונות, עריכת הסכמים לחלוקת ירושה, מינוי אפוטרופוס ועוד.

·         דיני חוזים ומשפט מסחרי – עריכת הסכמים מכל הסוגים, תביעות לפיצויים בגין הפרת חוזה, תביעות כספיות, עריכת תצהירים ועוד.

שירותי נוטריון – כל סוגי השירותים הנוטריוניים.

ראיונות וידאו

עו"ד ונוטריון נאוה לבר

האם כדאי להעביר דירות במתנה בחיים או לצוות בצוואה?

עו"ד ונוטריון נאוה לבר

טופס הרשמה / התקשרות בחוזה קבלני - מהן הסכנות?

מדריכים משפטיים

חדשות המשרד

 • הערר על החלטת הוועדה המקומית נדחה - לשכנים אין סמכות להגיש ערר

  08.11.2016 open news close news

  בעלי זכויות במחצית חלקה הגישו בקשה לבניית 4 יח"ד בבניין בן 4 קומות על מחצית החלקה. 
  שכניהם התנגדו לבקשה והתנגדותם נדחתה. 

  מבקשי ההיתר ביקשו מהוועדה המקומית להאריך את תוקף הבקשה, והועדה המקומית אישרה את הארכת התוקף. השכנים הגישו ערר על החלטת הועדה המקומית להאריך את תוקף הבקשה. 

  הערר נדחה מאחר שלשכנים אין סמכות להגיש ערר, ולועדת הערר אין סמכות לדון בערר מאחר שערר יכול להגיש רק מי שהתנגדותו נדחתה או מי שהועדה סירבה ליתן לו היתר.
  עו"ד נאוה לבר ייצגה את מבקשי ההיתר.