נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד נגה צלח

עו"ד נגה צלח
0
שנות נסיון
עברית
עברית
דרך אליהו נאוי 24, ב"ש
דרך אליהו נאוי 24, ב"ש

עו"ד נגה צלח, בוגרת תואר במשפטים ומנהל עסקים, חברה בלשכת עורכי הדין ומייצגת לקוחות הזקוקים לייעוץ, ליווי וייצוג בתיקים מתחום הנזיקין לרבות תאונות עבודה ודרכים, רשלנות רפואית, ביטוח לאומי וועדות רפואית וחברות הביטוח. עו"ד צלח מלווה את לקוחותיה בנחישות וברגישות תוך מציאת פתרונות יצירתיים למימוש זכויות כחוק.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עו"ד נגה צלח הינו משרד בוטיק בבאר שבע המתמחה בטיפול בתיקי נזיקין ורשלנות רפואית, נוסף על אלו מכין ומלווה את לקוחותיה בכל הקשור לוועדות הרפואיות בביטוח הלאומי ובמשה"ב.

 

יש לכם שאלה? בטוחים שמגיע לכם פיצוי אבל לא יודעים מה עושים מכאן והלאה?

התקשרו עכשיו והגיעו לפגישת ייעוץ ללא עלות.

 

משרד עו"ד צלח בראשותה של עו"ד נגה צלח, מלווה את לקוחותיו בדרך הארוכה עד לקבלת קביעה משפטית על נזקים רפואיים שלצערנו יכולים להיגרם לכל אחד ואחת מאיתנו, בין אם במהלך עבודה או בחיים הפרטיים.

דיני נזיקין, תאונות ורשלנות רפואית הם תחומים אשר משלבים זאת ומצריכים מעורך הדין המטפל, להיות בקיא בתחומו כמובן אך גם לזהות ולהעריך את ההשלכות הרפואיות שיכולות להיגרם ללקוח ולמצות את מלוא הזכויות הקבועות בחוק.

 

נוסף לתחום הנזיקין, תאונות ורשלנות רפואית, מטפל המשרד בתיקי נדל"ן לרבות עריכת חוזי קנייה/מכירה וכמובן ליווי עסקאות נדל"ן לעסקים.
עוד מטפל המשרד בתיקי צוואות, כתיבתן ומימושן כחוק.