נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד רויטל להב

14
שנות נסיון
עברית
עברית
אנדרי סחרוב 9 חיפה
אנדרי סחרוב 9 חיפה

רויטל להב היא עורכת דין מוסמכת בישראל מאז 2006. בוגרת תואר ראשון במשפטים מטעם המכללה למינהל ותואר שני במשפטים מטעם אונ' חיפה. לפני למעלה מעשור קיבלה את הסמכתה כמגשרת משפחה, ובמשך יותר מ-10 שנים ניהלה מאות גישורים מוצלחים. טרם הקימה את משרדה העצמאי, עבדה כעוזרת משפטית של כב' סגנית הנשיא הש' שושנה ברגר בבית המשפט לענייני משפחה בחיפה.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד לגירושין בשיתוף פעולה ומגשרת רויטל להב עוסקת בדיני משפחה, מעמד אישי, ירושות וצוואות ומספקת מגוון שירותים משפטיים – ייעוץ, ייצוג בהליכי הסכם וגישור– בתחומים הבאים:

 

·         גירושין

·         מזונות

·         משמורת

·         חלוקת רכוש ואיזון זכויות

·         גירושין בשיתוף פעולה

·         הסכמי הורות משותפת

·         גישורי משפחה

·         סכסוכים בין יורשים

·         הסכמי ממון

·         ידועים בציבור

כשהגישור הוא חלק מהעבודה היום-יומית

כמגשרת מוסמכת, מתמנה עו"ד רויטל להב מטעם בתי המשפט בהליכי גישור לסכסוכים בעינייני משפחה. בנוסף, עו"ד להב עבדה בשיתוף פעולה עם מחלקת הגישור של משרד עורכי הדין יהודה רווה בתל-אביב. כמו כן, ניהלה הליכי גישור במרכז הידברות והסכמה בגישור שבכפר-סבא. עוה"ד להב ייסדה את קבוצת נס – ניהול סכסוכים במשפחה, המאגד בתוכו שורה של מגשרים ועורכי דין מתחום המשפחה והמקרקעין, במטרה לספק לפונים ליווי מותאם אישית בדרך ליישוב סכסוך.

 

מאתרת את הפתרון האולטימטיבי לכל סוגיה

עוה"ד להב שואפת להניח עבור לקוחותיה את התשתית הטובה ביותר ברמה המשפטית ו/או הגישורית. לשם כך, היא משתפת פעולה עם גורמים מקצועיים ומומחים מתחומים שונים: עריכת דין, גישור, כלכלה, פסיכולוגיה ועוד. בדרך זו היא מקיפה את הסוגיה מכל כיוון אפשרי, מבלי לפספס אף דרך פעולה או פתרון יצירתי.

 

צרו קשר לתיאום פגישת ייעוץ עם עו"ד רויטל להב.