נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

דוד ריסין משרד עורכי דין

0
שנות נסיון
עברית
עברית
דרך יפו 51 חיפה
דרך יפו 51 חיפה

עו"ד דוד ריסין מנהל משרד בוטיק, שמנהל תיקי רשלנות רפואית לצד תובענות ייצוגיות. בעבר ייצג את המדינה בתיקים פליליים מורכבים. כמו כן שירת במשטרת ישראל, התמחה בתביעות פליליות, ושימש כקצין חקירות. לעו"ד ריסין תואר ראשון במשפטים מהטכניון ותואר שני מטעם MRE - Master of Real Estate שסיים בשירותו הקרבי בקבע.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד הבוטיק של עו"ד דוד ריסין מייצג כבר שנים לקוחות פרטיים בתיקי רשלנות רפואית ובתביעות ייצוגיות. הידע העשיר שיש ברשותו בשילוב עם התעדכנות מתמד בכל עדכוני החקיקה והפסיקה מאפשרים לו להעניק לכם מענה מקיף ומקצועי בתחומים אלה.

 

ניהול תיקים מורכבים

בין היתר המשרד מייצג את הנפגעים בפרשת רמב"ם שזכתה לכותרות בגלל שבית החולים העניק למטופלים אונקולגיים טיפול באמצעות תרופות פגות תוקף. כמו כן המשרד מייצג את הנפגעים בתביעות אישיות ובתביעה ייצוגית כנגד המרכז לבריאות האדם ברמב"ם ומשרד הבריאות, שאיבדו את יקיריהם עקב רשלנות רפואית.

 

יש מי שילחם בשבילכם

צוות המשרד להוט וחדור מוטיבציה כדי להילחם על זכויותיכם במטרה להשיג את הפיצוי המקסימלי בגין הנזקים שנגרמו לכם ו/או ליקירכם. צוות המשרד פועל במקצועיות, הוגנות ושקיפות מלאה, תוך שמירה על כבודכם ובמטרה למצות את זכויותיכם כדי שתקבלו את הפיצוי המרבי.

 

חשוב לזכור: אם התעורר בכם חשד לרשלנות רפואית, פנו אלינו עוד היום, לצורך איסוף נתונים, בדיקת הנושא לעומק, לפני שתנקטו בצעדים כלשהו, שמטרה שתצליחו להשיג את הפיצוי ההולם.

לתיאום פגישה ולקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ללא עלות, צרו קשר עוד היום.

ראיונות וידאו

עו"ד דוד ריסין - על רשלנות רפואית בלידה

עו"ד דוד ריסין - על רשלנות רפואית בהקשר מחלת הסרטן