נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד שרון גמליאל

13
שנות נסיון
עברית
עברית
ז'בוטינסקי 16 ראשון לציון
ז'בוטינסקי 16 ראשון לציון

עו"ד שרון גמליאל מיומן ומנוסה בדיני מקרקעין ובדיני משפחה. בעל תואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת בר-אילן וחבר לשכת עורכי הדין משנת 2007. מוסמך מש' המשפטים לערוך ייפוי כוח מתמשך. עו"ד שרון גמליאל מעניק ייצוג וטיפול בצורכיהם של לקוחותיו תוך מתן שירות אישי וצמוד לטובתם ולשביעות רצונם המלאה ומסייע להם לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורם.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

פרופיל המשרד

התמחות

שרון גמליאל הוא עורך דין למקרקעין, הוסמך כעורך דין בשנת 2007 ועומד בראש משרד עצמאי בראשון לציון. המשרד מתמחה בדיני המקרקעין, על היבטיו השונים: העברת בעלות/חכירה במקרקעין, רכישה ומכירת נכסי מקרקעין יד שניה/מקבלן, רישום נכסי ירושה, הסדרת זכויות במקרקעין ועוד.

כמו כן, מטפל המשרד בתחומים שונים בדיני משפחה, כמו: עריכת הסכמי ממון, צוואות, בקשות לצווי ירושה ולצווי קיום צוואה, מינוי אפוטרופוס, עריכת ייפוי כח מתמשך, אימות תצהירים וכיוצ"ב.

 

אג'נדה

עו''ד שרון גמליאל בעל ניסיון רב בעריכת חוזים במקרקעין, רישום נכסי ירושה, צוואות, הסכמי ממון, יפוי כח מתמשך, אימות תצהירים ועוד. כל זאת תוך מתן יחס אישי וליווי צמוד מרגע פניית הלקוח ותחילת ההתקשרות ועד לסיומה. בדיקות קדם משפטיות בנכס נעשות על מנת לבחון את המצב התכנוני והמשפטי של הנכס וזאת על מנת להוציא אותן לפועל, תוך הצבת שמירה על האינטרסים של הלקוחות, ההגנה והמאבק ללא פשרות על זכויותיהן המצויות בראש סדר העדיפויות. 

 

עו''ד גמליאל יעמוד לרשותכם לכל צורך ושאלה, לקביעת פגישת ייעוץ, צרו קשר עם המשרד.