נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד שמואל שלוח

0
שנות נסיון
עברית
עברית
הבנקים 3 חיפה
הבנקים 3 חיפה

עו''ד ומגשר שמואל שלוח בעל שנות ניסיון רבות וידע עשיר בתחום ניהול מערכות ויחסי עבודה. עבד בארגונים עסקיים בתפקידי ניהול בכירים, שימש סמנכ"ל משאבי אנוש ונציג ציבור בבית הדין האזורי לעבודה בתל אביב. היה חבר בוועדת התעסוקה של משרד הביטחון וכיהן כיו"ר ועדת הפנסיה בהתאחדות התעשיינים.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

המשרד ממוקם בחיפה ומתמקד בעיקר בתחום דיני עבודה. עו''ד שלוח בודק את פירטי המקרה והחומר הרלוונטי, ומוודא שהעובדים קיבלו את המגיע להם כדין. לאחר מכן, פונה למעסיקים על מנת להגיע להסדר הולם, כאשר התהליך מולם אינו מצליח מתחיל בהליכים משפטיים. בזכות היכרותו המעמיקה עם המערכת ודרך החשיבה של המעסיקים והעובדים, יודע איך לטפל בסוגיות המשפטיות ולסיים את ההליכים באופן האידאלי עבור לקוחותיו.

 

עיסוק המשרד:

ייצוג מעסיקים – ייעוץ שוטף, הסכמי עבודה, הכנת מסמכים, צווי הרחבה, ייצוג בבתי הדין לעבודה, סכסוכים, הסדרים פנסיונים ועוד.

ייצוג עובדים – ייעוץ, ייצוג בכל הערכאות המשפטיות, טיפול מול מעסיקים, פנסיה, בדיקת זכויות, זכויות נשים בהיריון, הטרדה מינית, אפליה במקום העבודה, פיצויי פיטורין ופיטורין שלא כדין.

עו''ד שלוח מקפיד על יחס אישי לכל לקוחותיו הפרטיים והעסקיים, מעניק ליווי לאורך כל התהליך ועד לחזרתם של הלקוחות למסלול חיים תקין.

עו''ד שמואל שלוח יעמוד לרשותכם בכל שאלה, לתיאום פגישת ייעוץ, צרו קשר עם המשרד.