דוד טובול משרד עו"ד ונוטריון

0
שנות נסיון

אנגלית, עברית

הרצל 52, ראשון לציון

עו"ד דוד טובול עבד בעברו בפרקליטות המדינה ובמשרד המשפטים. כיום הוא עומד בראש משרדו העצמאי, שמספק שירות בשלל תחומי המשפט, לרבות: ייצוג לקוחות במסגרת כל ההליכים הפליליים, דין צבאי ודיני משפחה. השירות כולל ליווי צמוד מתחילת התהליך ועד לסופו, כולל הגשת ערעורים.

התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

דוד טובול - משרד עורך דין מעניק מענה משפטי מקצועי וליווי צמוד לאורך כל הדרך לכל לקוחות המשרד. השירות מתאפיין במחויבות מלאה ללקוח.

ראיונות וידאו

עו"ד דוד טובול: מהו תהליך השימוע בהליך פלילי?

עו"ד דוד טובול: מה היתרונות בהליכה למשמורת משותפת?

מדריכים משפטיים

ביה"ד הרבני: בגידה שוללת מתנה
מעכשיו: חולה לא יוכל לטעון להפליה, אם לא דיווח אמת
ביה"ד הרבני הגדול הפך את החלטת ביה"ד האזורי - ביטול ריבית במקרה של שלום בית
תלונות שווא במשטרה על אלימות במשפחה - סקירה

חדשות המשרד

 • בית הדין הרבני הגדול ביטל פסיקה של ביה"ד הרבני האזורי בנוגע לתשלום מזונות רטרואקטיבי

  03.12.2017


  בית הדין הרבני הגדול נעתר לבקשת הערעור שהגיש עו"ד דוד טובול, וקבע כי על אף שבני הזוג חיו יחד במשך 4 שנים לאחר גירושיהם, ועל אף שאין הדבר מעיד על ביטול הסכם הגירושין - יש להפחית משמעותית את סך תשלום המזונות הרטרואקטיבי שפסק ביה"ד הרבני האזורי בירושלים כנגד האיש.
  בית הדין הרבני הגדול סגר את כל התיקים בין הצדדים בעניין רכוש מזונות וכל חוב אחר - לאחר עיקולים קשים של ארבע שנים, כולל עיקול משכורות ועיקול כלל הרכוש וחשבונות הבנק של התובע. 

   

   

 • אשה בוגדת חויבה להחזיר להורי בעלה מתנות שקיבלה

  12.04.2018


  בית הדין הרבני הגדול בירושלים קבע, כי האשה מורדת, ולכן היא חויבה להחזיר להורי בעלה לשעבר מתנות שקיבלה למימון רכישת דירה.

  בית הדין הרבני הגדול, בהרכב הרבנים יעקב זמיר, מימון נהרי וציון לוז-אילוז, קיבל את עמדת בית הדין האזורי, וקבע כי על פי ההלכה, על האשה המורדת להחזיר את המתנות שקיבלה מהורי בעלה, כלומר: את הכסף לרכישת הדירה. נפסק, כי האשה תקבל משוויו של הבית רק 16.5% והאיש יקבל 84.5% כשמתוך הסכום שהאשה תקבל, יש להפחית דמי שכירות של כל התקופה שבה חייה בבית עם גבר אחר.

  * עו"ד דוד טובול ייצג את הבעל לשעבר.

   

 • האם שישבה שנה במעצר וזוכתה, תובעת את המדינה

  08.12.2016


  אשה בת 60, תושבת הדרום, ישבה במעצר במשך שנה בעקבות כך שנחשדה באלימות כלפי בתה. לאחר שהתברר, כי המשטרה והפרקליטות התרשלו בטיפול בתיק, היא זוכתה וכעת תובעת מליוני ₪ מהמדינה.
  עו"ד דוד טובול מייצג את האשה. לדבריו, מדובר ברשלנות בחקירה של המשטרה שממש צועקת לשמיים.