נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

דוד טובול משרד עו"ד ונוטריון

0
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
הרצל 52, ראשון לציון
הרצל 52, ראשון לציון

עו"ד דוד טובול עבד בעברו בפרקליטות המדינה ובמשרד המשפטים. כיום הוא עומד בראש משרדו העצמאי, שמספק שירות בשלל תחומי המשפט, לרבות: ייצוג לקוחות במסגרת כל ההליכים הפליליים, דין צבאי ודיני משפחה. השירות כולל ליווי צמוד מתחילת התהליך ועד לסופו, כולל הגשת ערעורים.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

דוד טובול - משרד עורך דין מעניק מענה משפטי מקצועי וליווי צמוד לאורך כל הדרך לכל לקוחות המשרד. השירות מתאפיין במחויבות מלאה ללקוח.


עו"ד טובול עבד בעברו בפרקליטות המדינה ובמשרד המשפטים. הוא עבר התמחות במחלקה לחקירות שוטרים, במחלקה הפלילית של פרקליטות המדינה, אצל עו"ד טובות. כיום הוא מנהל משרד בוטיק עצמאי בראשון-לציון המייצג לקוחות פרטיים. כל לקוח מקבל ליווי אישי וצמוד, נהנה ממענה אנושי ומוצא אוזן קשבת אצל עו"ד טובול, שתמיד מאתר  פתרון ממוקד לכל בעיה משפטית.

 

תחומי עיסוק:

·         עבירות פליליות – טיפול בכתבי אישום, ניהול ההליך הפלילי מתחילתו ועד סופו, ערעורים (לרבות הגשת ערעורים לבג"ץ), היעדר הרשעה פלילית וסיום ההליך הפלילי ללא הרשעה פלילית, ליווי בחקירות במשטרת ישראל, ייצוג בכל בתי המשפט, עבירות צווארון לבן, רשלנות בתעבורה.

·         דין צבאי – עריקות, סמים, סיום הליך ללא הרשעה, נפקדות ושירות צבאי. השירות של עו"ד טובול כולל ייצוג בבתי הדין הצבאיים.

דיני משפחה – גירושין, עריכת הסכמי ממון והסכמי גירושין, ידועים בציבור, מזונות, חלוקת רכוש, אלימות במשפחה (הן בהיבט הפלילי והן בהיבט האזרחי), צווי הגנה וצווי מניעה. הטיפול כולל ייצוג בבתי הדין למשפחה ובבתי הדין הרבניים.

ראיונות וידאו

עו"ד דוד טובול: מהו תהליך השימוע בהליך פלילי?

עו"ד דוד טובול: מה היתרונות בהליכה למשמורת משותפת?

מדריכים משפטיים

חדשות המשרד

 • האם שישבה שנה במעצר וזוכתה, תובעת את המדינה

  08.12.2016 open news close news

  אשה בת 60, תושבת הדרום, ישבה במעצר במשך שנה בעקבות כך שנחשדה באלימות כלפי בתה. לאחר שהתברר, כי המשטרה והפרקליטות התרשלו בטיפול בתיק, היא זוכתה וכעת תובעת מליוני ₪ מהמדינה.
  עו"ד דוד טובול מייצג את האשה. לדבריו, מדובר ברשלנות בחקירה של המשטרה שממש צועקת לשמיים.

   

 • בית הדין הרבני הגדול ביטל פסיקה של ביה"ד הרבני האזורי בנוגע לתשלום מזונות רטרואקטיבי

  03.12.2017 open news close news

  בית הדין הרבני הגדול נעתר לבקשת הערעור שהגיש עו"ד דוד טובול, וקבע כי על אף שבני הזוג חיו יחד במשך 4 שנים לאחר גירושיהם, ועל אף שאין הדבר מעיד על ביטול הסכם הגירושין - יש להפחית משמעותית את סך תשלום המזונות הרטרואקטיבי שפסק ביה"ד הרבני האזורי בירושלים כנגד האיש.
  בית הדין הרבני הגדול סגר את כל התיקים בין הצדדים בעניין רכוש מזונות וכל חוב אחר - לאחר עיקולים קשים של ארבע שנים, כולל עיקול משכורות ועיקול כלל הרכוש וחשבונות הבנק של התובע. 

   

   

 • אשה בוגדת חויבה להחזיר להורי בעלה מתנות שקיבלה

  12.04.2018 open news close news

  בית הדין הרבני הגדול בירושלים קבע, כי האשה מורדת, ולכן היא חויבה להחזיר להורי בעלה לשעבר מתנות שקיבלה למימון רכישת דירה.

  בית הדין הרבני הגדול, בהרכב הרבנים יעקב זמיר, מימון נהרי וציון לוז-אילוז, קיבל את עמדת בית הדין האזורי, וקבע כי על פי ההלכה, על האשה המורדת להחזיר את המתנות שקיבלה מהורי בעלה, כלומר: את הכסף לרכישת הדירה. נפסק, כי האשה תקבל משוויו של הבית רק 16.5% והאיש יקבל 84.5% כשמתוך הסכום שהאשה תקבל, יש להפחית דמי שכירות של כל התקופה שבה חייה בבית עם גבר אחר.

  * עו"ד דוד טובול ייצג את הבעל לשעבר.