נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד יעקב טוביה

0
שנות נסיון
עברית
עברית
כוכב השחר 1, אשדוד
כוכב השחר 1, אשדוד

עו"ד יעקב טוביה בן דוד, בעל תואר במשפטים, תואר ראשון בחשבונאות ניהולית ובעל תעודת חשב שכר בכיר מטעם לשכת רואי חשבון. עו"ד בן דוד הינו בעל ניסיון משפטי עשיר אשר עוסק גם בהיבטים הכלכליים של המשפט. בעברו שימש כיועץ כלכלי ברשויות מקומיות ועבד עם ראשי רשויות בגיבוש מדיניות כלכלית.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

המשרד בראשותו של עורך דין יעקב טוביה בן דוד מתמחה בייעוץ וייצוג לקוחות בנושא דיני עבודה, עובדים ומעסיקים. בנוסף, המשרד מעניק שירותי ייעוץ למעסיקים ומתן שירותי כתיבת חוזים וגישור.

האני מאמין של המשרד, הוא שכל אדם באשר הוא זכאי לקיים את הזכות לעבודה ולקבל את מכלול הזכויות אשר מגיעות לו כעובד. צוות המשרד רואה את עבודתו כשליחות, מכיר בקשיים ובמעמסות איתם מתמודדים לקוחות המשרד ומתייחס ברגישות לכל מקרה באשר הוא.

המשרד מספק שירותים נוספים בתחומים כלכליים כגון מיסים, היטלים וארנונה לרבות חישוב דוחות וקנסות, הגשת עררים וייצוג מול הרשויות, חישובי מס שבח ועוד.

השילוב של ייצוג וליווי משפטי לצד בקיאות בנושאים כלכליים בעיקר בתחום המוניציפלי מאפשר לספק ללקוחות המשרד תמונה מלאה לגבי מצבם בהווה וכמובן  השלכות ההליך בעתיד ובעיקר "שקט נפשי" לאורך ההליך כולו. אתם בידיים טובות!