לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
שלומית

חילוקי דעות על לינת התינוק בבית האב

שלום רב, ביני לבין השותף שלי להורות משותפת יש חילוקי דעה בנוגע לגיל שבו ניתן להוציא את הילד לישון בבית האב. אני בדעה שהילד לא יצא מבית האם עד גיל שנה (למרות שממה שלמדתי בנושא הבנתי שממליצים עד גיל שנתיים) ואילו השותף שלי טוען שאין דבר כזה ומחזיק בדעה שהתינוק יכול לצאת כבר בתום חופשת הלידה שלי. אשמח להכוונה ולהסבר מה נכון לילד תודה וחג שמח

item.Author מנהל הפורום עורך דין קרני שלו

היי שלומית, המיוחד בהסכם הורות זה שזהו הסכם גמיש ורצון הצדדים נכתב בו שכן לשניהם יש רצון משותף להביא ילד לעולם. חריג להוציא תינוק רך מתחת לגיל שנה ללינה בבית האב וכמעט ברובם המוחלטת של ההסכמים ישנו גיל מינימום. לרוב מדובר על שנה וחצי ולאחר מכן האב נכנס לתמונה בכל הקשור להסדרי הלינה. ֿכמובן כמובן שיש לקבוע הסדרי ראייה של האב עם הקטין גם בחודשים הראשונים אולם בבית האם וללא לינה. יש את המחמירים שמחליטים על גיל שנתיים ויש כאלה שמחמירים פחות וקובעים שלאחר שנה הקטין ילון עם האב. לדעתי האישית ישר להוציא את התינוק ללינה עם האב זה מוקדם מאוד, קל וחומר אם הוא יונק.... יש להמתין שנה עד להסדרי הלינה והכל זה לטובת התינוק!! אשמח לעמוד לרשתוכם בכל שאלה בעניין... קרני

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום הסכמי הורות