דירה של האישה - פורום זכויות הגבר

שאלה חדשה
  • איציק

    נשלח ע"יאיציק 10:11, 22 ביוני 2015

    שלום! אני עומד להתחתן ולאשתי לעתיד יש דירה שההורים שלה קנו לה לפני שהתארסנו. אנחנו לא גרים כרגע בדירה הזאת ואנחנו לא מתכוונים לגור בה בזמן הקרוב. אם הדירה היא שלה והיא נקנתה לפני שהתחתנו ואנחנו לא גרים בה זה אומר שאם נתגרש הדירה הזאת לא תהיה גם שלי?

    השב
  • מנהל הפורום:עורכת דין רונית אלאג'ם-זיסמן

    עו"ד רונית א. זיסמן,מנהל הפורום

    18:14, 23 ביוני 2015

    שלום איציק, ראשית, מזל טוב. לגופו של עניין, הדירה היא דירתה של אישתך לעתיד ועל פי סעיף 5(א) לחוק יחסי ממון בין בני זוג תשל"ג 1973, היא תישאר נכס שלה גם במקרה בו חלילה תתגרשו.

    תגובה

הפורום שואף לתת מענה ולפתח שיח בין גברים בסוגיות משפטיות הקשורות לדיני משפחה וזוגיות, זכויות הוריות, הורות משותפת, זוגיות שנייה, זוגות חד מיניים, הסכמי ממון והסכמי זוגיות, אלימות במשפחה כלפי גברים, הטרדות ופגיעות מיניות ועוד