לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אהובה

בעיה הוצאת שם הבת מחשבון משותף

אדונים נכבדים, לפני שלוש שנים בעלי קבל אירוע מוחי, כמובן שזה השפיע על כל המשפחה ובמיוחד עלי כאשתו, הרי הוא היה עמוד התווך. בעלי קבל פיצויים והכנסנו לבנק כאשר הוא דגל להכניס את הבת האמצעית שעליה הוא סומך וגם היא הציעה להכנס לחשבון הפיצויים בכדי לחסוך עמלה כאשר היא פרסונל של הבנק. מכרתי וקניתי דירה וסכום הפעם בין המכירה והקניה אני מעונינת להוציא מחשבון זה, הבת מסובבת אותי כאשר יותר מחצי שנה ושבוע שעבר הגעתי למנהל הבנק יחד עם בעלי על כיסא גלגלים עם מטפל זר ומבקשת להוציא סכום בכדי למסור לקבלן והוצאות בתוך הדירה. הבת לא הגיעה ובקשתי ממנה, לא ענתה ואף סגרה את הפלאפון עד שמצאנו אותה ואז היא התחילה לצעוק היכן הלכו כל הכספים עד עכשיו? ולפי החישוב שלה חסרים מאתיים אלף. היא חקרה וחקרה ולא הגיעה לבנק. יצאתי מהבנק מבלי לקבל כסף שלי ושל בעלי הרי הבת לא הכניסה אגורה ולא היתה מוכנה להגיע לחתום על מסמך שהיא מאשרת להעביר את הכסף רק על שמנו, היא בכח רוצה להיות מעורבת ועוצרת. אני כאמא מאד כועסת, פניתי גם לרעות אשל ומקווה משם שיעזרו לי, אבל בינתיים מה אני יכולה לעשות? יש לי מגשרת והיא לא מוכנה לשבת עם מגשרת, חבר שלנו ישב איתה וגם לא עזר, נשאר לי אני חושבת רק לתבוע אותה, מה דעתכם? יש לציין שהיא נצלה את מצבנו הנפשי, אני נכנסתי לדיכאון תקופה מסוימת ואף לוקחת כדור צ'יפרלקס יש מסמכים רפואיים ובעלי מבין לא מבין נכנע לה, אין אפוטרופוס עליו, גם לא מעונינים להיות, מה ניתן לעשות? אודה לכם מאד על תשובה אהובה

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום סכסוכים במשפחה